Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Prehozy na posteľ

Prehozy na posteľ

Prehozy na posteľ

Chcete aby vaša spálňa vyzerala cez deň čo najkrajšie? Mať čisto a pekne ustlané v dnešnej dobe už nestačí. Vynikajúcim riešením sú prehozy (prikrývky) na posteľ, ktoré vnesú eleganciu a príjemnú atmosféru do vášho domova.

Povrch posteľných prehozov je vyrobený z čistej bavlny, vnútro z z polyesterovej tkaniny, dutého vlákna, pleteniny a iných materiálov, ich obsah zvyčajne tvoria vzory. Prehozy sa predávajú spolu s dvoma vankúšikmi rovnakej farby, veľkosti podľa nášho výberu.

Prehozy na posteľPrehozy delíme na: prehozy na mieru, detské prehozy, klasické prehozy a luxusné prehozy.

  • Prehozy na mieru sú šité z dekoračných látok, výhoda je vo výbere vlastného tvaru a materiálu. Pri použití tejto dekoračnej látky aj na inom mieste v danej izbe dostaneme dokonale zladený interiér.
  • Detské prehozy sú vyrobené z klasických detských návliečok, majú výplň a prešitie.
  • Klasické prehozy sú prehozy hotové z výroby.
  • Luxusné prehozy majú za úlohu nielen zladiť interiér ale predovšetkým upútať na seba pri prvom pohľade do danej miestnosti. Taktiež sú cenovo najdrahšie spomedzi všetkých typov.

Prehozy majú okrem dekoratívnej aj účelnú funkciu. Spálne zvyčajne neslúžia len ako spálne. Často sú spojené s obývačkou, alebo pracovňou, teda s miestnosťami, do ktorých môže prísť ktokoľvek a kedykoľvek.

Prehozy na posteľ môžete taktiež použiť ako darček. Sú ľahké, elegantné a ľahko sa udržiavajú – jednoducho sa vyperú v práčke. Prehozy z polyesterového rúna perieme pri 40 stupňovej teplote vody, prehozy z polyesteru pri 30 stupňovej teplote vody. O farbu sa nemusíte báť, pretože sú vyrobené tak, aby ju nestrácali po viacnásobnom praní.