Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Prehozy na detskú posteľ

Prehozy na detskú posteľ

Prehozy na detskú posteľ

Deti trávia vo svojich detských izbách množstvo času. To je jeden z dôvodov, prečo by sa v nich mali cítiť príjemne. Určite ich izba bude o čosi krajšia, keď na posteli bude prestretý prehoz na posteľ.

Na jednej strane je veľmi praktický, hlavne pre deti, ktoré neznášajú ranné postielanie postele. Na strane druhej je aj oku lahodiaci. Dnes môžete nájsť množstvo pestrofarebných detských prehozov s rôznymi animovanými motívmi.

Prehozy na detskú posteľPre chlapcov nájdete množstvo prehozov s motívmi áut, motoriek, hrdinov ako sú Batman, Spiderman. Pre dievčatá sú to motívy s princeznami, roztomilými zvieratkami. Rozhodne si nechajte poradiť od svojich detí ich výbere. Pokiaľ chcete svoje deti prekvapiť, vyberajte podľa ich obľúbeného rozprávkového hrdinu.

Výrobcovia veľmi dobre vedia, že deti neznášajú všetko čo je drsné, čo škriabe ich jemnú detskú pokožku. Preto sa prehozy na detské postele vyrábajú z kvalitných materiálov. Sú príjemné na dotyk, mäkké a jemné.

Na zošitie detských prehozov sa používa špeciálna patchworková technika. Ide o zošívanie malých rôznofarebných látok do geometrických tvarov, obdĺžnika či štvorca. Existujú dva druhy prehozov. Prvý je prešívaný, vyplnení polyesterovou náplňou. Je veľmi vhodný hlavne na chladnejšie zimné noci. A druhý prehoz, je naopak bez polyesterovej náplne a je vhodný skôr na letné obdobie.