Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Predsiene na mieru

Predsiene na mieru

Predsiene na mieru

Pri prekročení prahu do bytu alebo rodinného domu vstúpime do miestnosti zvanej predsieň. Pri pozvaní návštevy môžeme práve predsieňou zaujať a tak si získať priazeň a obdiv pozvaných hostí.

Častokrát  pri zariadení tejto časti obydlia smerujú naše kroky do dizajnérskeho štúdia. Tam nám vytvoria také predsiene na mieru o akých snívame. V bytoch je zariadenie predsiene problematickejšie, keďže sa v mnohých nepočítalo s týmto priestorom.

Predsiene na mieruPreto je na mieste navštíviť dizajnéra, ktorý vytvorí projekt pre vkusné zariadenie predsiene. V domoch sa s tým počíta už pri projektovaní celej stavby a tak nevznikajú ťažkosti.

Predsiene na mieru poskytnú dostatočný odkladací priestor pre šatstvo alebo obuv. Základné časti predsiene sú komoda, zrkadlo a skriňa na uloženie topánok.

Výrobcovia týchto predsiení používajú množstvo materiálov, od ktorý sa samozrejme aj odvíja konečná cena. Najlacnejším riešením je použitie klasickej drevotriesky, ktorej cenu si môže dovoliť hádam každý. Okrem prijateľnej ceny má ešte jednu výhodu. Na povrch sa dá nalepiť fólia imitujúca rôzne povrchy. Fólie môžu vyvolať dojem dreva rôzneho druhu. Existujú aj také, ktoré vyvolávajú rustikálny a starožitný dojem a tak sa hodia napríklad do starších a tienistých domov.

Drahšou alternatívou pri výrobe predsiení na mieru je voľba masívneho dreva. Či už to je dub, buk alebo exotické typy ako teak a eben, výrobky z týchto druhov dreva pôsobia úchvatne.

Predsieň nemusí slúžiť len na odkladanie šatstva, obuvi, ale aj napríklad kľúčov, dáždnikov a iných vecí, ktoré uznajú za vhodné obyvatelia bytu alebo rodinného domu.