Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Predĺžené vlasy

Predĺžené vlasy

Predĺžené vlasy

Typickým symbolom ženskosti vždy boli a sú dlhé vlasy vždy. Ale čakať roky, kým narastú, je otrava. Ale je tu možnosť, si ich dali predĺžiť.

Stáva sa vám že prekvapivo krútite hlavou nad hustou a dlhou hrivou hollywoodskych celebrít? Nebojte sa, aj ony pre svoju krásu používajú rôzne triky. Jedným z nich je v súčasnosti veľmi obľúbené predlžovanie vlasov, ktoré má okrem toho aj iný, veľmi dôležitý efekt – zahusťovanie.

Predĺžené vlasyPredlžovanie vlasov je pripájanie síce cudzích, ale stopercentne ľudských vlasových pramienkov ku korienkom svojich vlastných. Tieto pramienky sú špeciálne upravené na pripájanie a starostlivosť o ne je rovnaká ako o vlastné vlasy.

Dĺžka pramienkov sa pohybuje od tridsať do šesťdesiat centimetrov a ich počet, ktorý sa použije, závisí v prvom rade od hustoty vašich vlastných vlasov. Najlepšia technika je tá, pri ktorej spoj nevidieť a najlepšie sú najkvalitnejšie prírodné vlasy.

Na predĺženie vlasov sa používa keratín.Poznáme viac druhov keratínu a takisto existuje viacero druhov spojov. Aj keď ide o rovnaký materiál, vlasové pramienky sa prichytávajú iným spôsobom. Existuje viacero techník použitia keratínu na predlžovanie vlasov. Najlepšou a najšetrnejšou je metóda “za studena”, ktorá vôbec nepoškodzuje vlasy. Nové vlasy sú pripojené maličkou vrstvou keratínu v tvare malého papierika, ktorý vôbec nevidno.

Vzhľadom na to, že sa používajú stopercentne prírodné vlasy, starostlivosť o ne je úplne bežná. Žiadne špeciálne šampóny, len tie, ktoré doteraz používate na svoje vlasy. Ale keďže predĺžené vlasy sú pripevnené, a teda nie sú vyživované od korienkov, treba im dodávať živiny a vitamíny zvonka, a to kvalitnými vlasovými maskami.