Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Predám topánky

Predám topánky

Predám topánky

Predpokladám, že väčšina z Vás to pozná. Letné horúčkovité výpredaje. Nakupovanie bez rozmyslu. Nesprávna veľkosť obuvi. Topánky, ktoré Vám už nejaký ten čas strašia v skrini a vy neviete čo s nimi, len zbytočne zaberajú miesto.

Predám topánkyAzda najčastejšie sa dámy zbavujú spoločenských topánok. Spoločenská obuv je dosť problematická. Ženy majú tendenciu zakúpiť si alebo požičať spoločenské šaty a potom k nim treba samozrejme doladiť topánky. Dáma by sa v tých istých spoločenských šatách nemala ukázať viac ako dvakrát. Šaty vrátite do požičovne ale čo s topánkami, keď zistíte, že sa Vám doma k ničomu nehodia?

Najjednoduchším riešením je podanie inzerátu. Topánok sa zbavíte a navyše z predaja utŕžite aj nejaké tie peniažky. Inzerát môžete uverejniť napríklad v novinách, ale takáto forma býva zväčša spoplatnená. Pohodlnejšie je zavesiť ponuku s predajom na niektorú z internetových stránok. Je ich veľké množstvo a väčšina z nich je bezplatná. Medzi známe inzertné stránky patrí napríklad: www.inzerica.sk, www.bazar.sk, www.olx.sk, www.bazoš.sk.

V ponuke nájdete okrem spoločenských topánok aj ďalšie druhy obuvi. Značkové i neznačkové tenisky, botasky, sandále, šľapky atď. Naozaj je z čoho vyberať. Cena inzertnej obuvi je podstatne nižšia. Často sa jedná naozaj o kvalitné a nepoužívané topánky.

V prípade, že sa rozhodnete inzerát podať, mali by ste rátať s tým, že dotyčná osoba, ktorá bude mať o kúpu záujem, si topánky bude chcieť aj vyskúšať. Topánky treba starostlivo a opatrne vyčistiť. Vhodné je, ak máte k topánkam aj pôvodnú škatuľu a záručný list.