Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Postele v Bratislave

Postele v Bratislave

Postele v Bratislave

Bratislava je mesto veľkých možností, kde možno efektívne tráviť svoj voľný čas prechádzaním sa po brehu Dunaja, popíjaním kávy v luxusnej reštaurácii či len tak vychutnávať históriu mesta. Nie nadarmo sa Bratislava stala naším hlavným mestom.

V neposlednom rade stavia na vrchol toto hlavné mesto hustá sieť obchodov, ktorá ponúka úžasné možnosti pre zľahčenie nášho života a zvýšenie kvality života v tomto meste. Keď ste sa rozhodli povedať áno tomuto prekrásnemu mestu, alebo v ňom už dávno bývate, určite mi dáte za pravdu.

Postele v BratislaveNa ekonomickom trhu nachádzame čoraz viac obchodov, ponúkajúcich sortiment zo širokéj palety. Vytiahnime jeden z klobúka a pozrime sa bližšie na kvalitu obchodu, ktorý nám každodenne sľubuje najvyššiu spokojnosť a dokonalú kvalitu zakúpeného výrobku.

Obchody predávajúce postele

Povedzme, že ste sa rozhodli zakúpiť novú posteľ. Poviete si, chce to vačšie rozmery. Úprimne? Ani sa vám nečudujem. Ani mna by už nebavilo tlačiť sa na tej malej posteli, keď vašej drahej polovičke  pridali roky „príliš veľa krásy“ v podobe tukových vankúšikov a aj váše bruško sa po hektolitroch piva nenápadne zvačšilo. Alebo sa prosto mýlim a chcete len od tohto sveta to málo v podobe dobrej postele, ktorá vám zaručí, že budete spať ako v perinke. Máte na to nárok a preto horsa vyberať novú posteľ!

Zavítate do obchodíkov ponúkajúcich postele najvyššej kvality. V Bratislave je ich teda nespočetne. Kde teda začať? Váš verný priateľ google vás určite poženie tou správnou cestou. Stačí poklikať na vyhľadané stránky, mať plnú nádrž a môžete začat preteky o závod k dosiahnutiu cieľa, ktorý sa v našom prípade rovná kúpe dobrej postele.

A ak vás náhodou po ceste napadne, že už nechcete počúvať tie hlasité výčitky a večné kotkodákanie o novej posteli vašej milovanej dcérenky, nachystajte si pekne tučnú sumu. Koniec koncov, všetko má svoje pre aj proti a tak zabijete dve muchy jednou ranou. Hlavne, že bude doma kľud a ten je na nezaplatenie.

Ale teraz už vážne. Máte na výber z nespočetného množstva postelí. Ak chcete svoje lôže zdielať sám a nedeliť sa s nikým o drahocenný priestor, svojou jednoduchosťou a zároveň vkusom vás môžu zaujať jednolôžkové postele. Ak však nie ste lakomcom a radi sa o váš priestor podelíte so svojou drahou polovičkou, môžte tak urobiť prostredníctvom mäkkej pohodlnej manželskej postele.

Ak máte malé priestory, skúste začleniť poschodovú posteľ, ktorá je ideálnym riešením pri úspore priestoru. Rovnakým riešením podobného problému môže byť taktiež čalúnená rozkladacia posteľ. Blízkou príbuznou poschodovej postele je takzvaná vyvýšená posteľ, pričom plocha pod posteľou slúži ako užitočný odkladací priestor pre rôzne drobnosti od hračiek až po knihy.

O pár riadkov vyššie sme spomenuli, že by ste sa mali pripraviť na celkom tučné sumy, ak nechcete podľahnúť srdcovému infarktu. Chceme ušetriť vaše srdiečko i vašu penaženku možnému riziku, preto si pozorne prečítajte približné informácie o cenách postelí. Koľko je druhov postelí, toľko je aj cien. Ponúkame orientačné sumy, ktoré by vám mohli pomôcť:

  • manželská posteľ 270-1000 eur,
  • rozkladacia čalúnená posteľ 200-950 eur,
  • poschodová posteľ od 300-450 eur,
  • jednolôžková posteľ od 50-290 eur.