Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Plechové skrine

Plechové skrine

Plechové skrine

Kvalitný a priestranný odkladací priestor je dôležitý pre každú profesiu. Aj domáci kutil aj pracovník v kancelárii potrebuje dostatočný priestor na odkladanie svojho náradia alebo veľkého množstva papierov.

Klasické a donedávna používané drevotrieskové skrine sú pomaly nahradené plechovými skriňami. Tie sú lacnejšie na výrobu, taktiež ich hmotnosť je nižšia a nakoniec sú plechové skrine jednoduchšie na údržbu a vydržia veľmi dlho.

Plechové skrinePre domáceho kutila sú potrebné také plechové skrine, ktoré sú mohutné a pevné. Musia byť aj stabilné, keďže sa do nich ukladajú zariadenia a veci vyššej hmotnosti. Napríklad také elektrické spotrebiče ako vŕtačky, uhlové brúsky potrebujú police, ktoré udržia ich hmotnosť.

Pre pracovníka v kancelárii je zase dôležité, aby takéto plechové skrine mali dostatočný počet políc a zásuviek na odkladanie kancelárskych pomôcok a spotrebného kancelárskeho materiálu.

Hádam v každom podniku, ktorý sa zaoberá remeselníckou výrobou sa vyskytujú plechové skrine na iný účel ako je hore spomenuté. Plechové skrine sa v tejto situácii využívajú ako osobné odkladacie priestory. Slúžia k odloženiu šatstva a osobných vecí robotníkov, ale neslúžia len im.

Tieto skrine majú v hornej časti kovovú tyč, na ktorú je možné zavesiť vrchný odev. Vedľa je umiestnených zopár políc na odloženie akýchkoľvek vecí. V hornej a dolnej časti dverí je umiestnení vetrací otvor, ktorým je zabezpečené vetranie celej skrine a nedochádza k zápachu ani k tvorbe plesní.