Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Plastové rolety

Plastové rolety

Plastové rolety

Určite to mnohí z vás poznáte, ráno vám cez okná preniká vychádzajúce slnko a znemožní vám dlhší pohodlný spánok. Ak aj máte plechové žalúzie, tiež cez nich preniká svetlo, pretože sú veľmi tenké a sú medzi nimi malé medzery, ktorým sa nedá zabrániť. Preto sú tu práve pre vás plastové rolety.

Plastové roletyPlastové rolety vám pomôžu ku pokojnému ničím nerušenému spánku. Okrem toho taktiež zabránia prenikaniu nadmerného tepla do vnútra v letných mesiacoch a nadmerného chladu počas zimy. Tieto rolety sa totiž zatiahnu tak, že medzi nimi nezostane ani len najmenšia medzierka, cez ktorú by prenikalo slnečné svetlo. Taktiež zabraňujú prenikaniu hluku, takže ak bývate blízko rušnej cestnej premávky, plastové rolety sú ideálnym riešením pre vašu domácnosť.

Plastové rolety sú vyrobené z plastu a montujú sa na vonkajšiu stranu okien. Môžete si ich nechať namontovať na okná rôznych rozmerov a bez akéhokoľvek stavebného zásahu. Montujú sa jednoducho a rýchlo, preto vám to firma, ktorá sa tým zaoberá namontuje za krátku dobu.

Plastové rolety je možné kúpiť v rôznych farbách, preto nie je problém zladiť rolety so zvyškom domu alebo bytu. Rolety sú dnes neodmysliteľnou súčasťou modernej domácnosti, ktoré vám spríjemnia život.

Tieto plastové rolety sa taktiež montujú aj na garáže alebo na balkóny, kde vám zabezpečia príjemný chládok.