Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Plastové okna Banská Bystrica

Plastové okna Banská Bystrica

Plastové okna Banská Bystrica

Medzi najprioritnejší cieľ a potrebu človeka patrí zabezpečiť si strechu nad hlavou. Je to nevyhnutná záležitosť pre život nakoľko vo svojom obydlí prežívame značnú časť svojho života a je to miesto kde sa cítime najlepšie. Robíme všetko možné niekedy aj nemožné aby sme si tento priestor prispôsobili presne podľa našich predstáv.

Keďže často obytné priestory zdieľame so svojimi najmilšími je tu priestor na niekedy časté prispôsobovanie nášho domova či už podľa veku našich ratolestí, zovšednenia, módneho trendu alebo jednoducho len tak. Každá časť nášho sladkého domova vyžaduje určitú údržbu. Sú to všetko len veci, ktoré podliehajú zubu času a ani dostatočná opatera nezaručí ich postupné chátranie. Nie je tomu onak ani z našimi oknami.

Plastové okna Banská BystricaAk sme mali to „šťastie“ a za minulého režimu nám bol pridelený byt v paneláku je viac ako pravdepodobné, že je to nanajvýš aktuálna téma, ktorou sa v kruhu najbližších zaoberáme. Každoročné problémy s ich „rozšrubovávaním“ pri ich umývaní je doslova rituálom, nehovoriac o únikoch tepla vo vykurovacom období a ich neustále pretesňovanie. Najhoršie z celej procedúry okolo ich údržby sú ale 2 – 3 ročné intervaly s ich farbením. To všetko sú dôvody, ktoré jednoznačne potvrdili súhlas každého člena rodiny, aby sa s týmto neduhom skoncovalo a našich dlhoročných spoločníkov nahradili plastovými oknami.

V Banskej Bystrici je niekoľko spoločností zaoberajúcich sa touto činnosťou, ktoré nás s radosťou nášho problému zbavia a dokonca odpracú staré preinvestované okná. Medzi najspoľahlivejšie firmy zaoberajúce sa osadzovaním plastových okien v Banskej Bystrici patrí napr. spoločnosť Stavex – plast, ktorá plastové okná nielen montuje ale aj vyrába na svojich výrobných linkách. Okná sú vyrábané z profilov firmy KBE. Materíl týchto profilov je odolný poveternostným vplyvom a zabezpečuje tvarovú a farebnú stálosť. Kvalitné kovanie montované do týchto presných výrobkov zabezpečí užívateľom bezporuchové ovládanie. Odborne zaškolený pracovníci dodajú a namontujú  výrobky v dohodnutom termíne vo vysokej kvalite. Firma poskytuje záruku nielen na výrobky ale aj na práce spojené s ich osadením. Podľa priania zákazníka je možná montáž rôznych doplnkov. Po vykonaní prác sa postarajú o odvoz a starých okien a poučia zákazníka o správnej obsluhe a údržbe osadených okien.

Pri pohľade na prírodu cez nové okna môže každého člena domácnosti potešiť fakt, že prispel svojim rozhodnutím k skvalitneniu svojho života.