Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Peroxid na vlasy

Peroxid na vlasy

Peroxid na vlasy

Ak odborníkom na úpravu vlasov povieme peroxid na vlasy okamžite dostaneme informáciu, že je to výrobok, bez ktorého by asi ťažko mohli fungovať. Peroxid na vlasy ma široké využitie pri zmene farby vlasov, kde sa používa na pridávanie do farieb ako aj pri odfarbovaní.

Jeho stabilizačné zložky spôsobujú ľahšie prenikanie a udržanie sa farby vo vlasoch. Je to síce chemická látka ale pri jej výrobe je zohľadňovaná maximálna šetrnosť na ľudskú pokožku a hlavne vlasy na ktoré sa  aplikuje.

Peroxid na vlasyDnešná mládež často experimentuje so svojim imidžom a preto veľmi rady si úpravu resp. farbenie vlasov vyskúša priamo na sebe. K tomu nie je potrebné extra nadanie, lebo farbu ako aj peroxid na vlasy bežne dostať v drogérii alebo predajniach určených na predaj vlasovej kozmetiky. Stačí prečítať návod, trocha fantázie, odvahy a zmena je na svete.

Lenže nie vždy sa takýto experiment podarí a prejaví sa to alebo nie takým odtieňom ako sme práve chceli alebo čo je oveľa horšie, pridaním nie správne koncentrovaným peroxidom na vlasy sa môže docieliť dlhodobé poškodenie vlasov, ktoré aj napriek následne odbornému zásahu ma za následok dlhodobú regeneráciu.

Preto, ak chceme dobre vyzerať a meniť imidž častejšie, prefarbovanie vlasov, súčasťou ktorého je používanie prípravku peroxid na vlasy zverme do rúk odborníkov, ktorí presne vedia v akých časových intervaloch ho môžu bez straty na kvalite vlasov používať.