Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Párty šaty

Párty šaty

Párty šaty

Neoddeliteľnou súčasťou štýlovej a módnej ženy sú párty šaty. Je to druh šiat dokonale zvýrazňujúci jej prednosti. Ich výber zaberá mnoho času a je to častokrát celodenná záležitosť.

Je veľkou nepríjemnosťou, ak sa na dlhodobo pripravovanej párty objavia dve ženy v rovnakých šatách. Je to často pre nich veľmi deprimujúce čo má pri temperamentnejších povahách za následok opustenie akcie, na ktorej mohlo dôjsť k uzavretiu významného biznisu alebo nadviazaniu celoživotného priateľstva.

Párty šatyV letnom období sa párty usporadúvajú veľmi často pod holým nebom, preto je pravidlom, aby tieto šaty boli v čo najpestrejších pastelových farbách a odvážnejších strihov. Iné to nie je ani v zimných mesiacoch a uzavretých miestnostiach akurát farebne sú tieto šaty decentnejšie ale stále sexy čo je veľmi podstatná vlastnosť týchto šiat.

Letné párty sú usporiadavané viac menej pre osobnú zábavu hostiteľa a v nemalej miere majú predvádzací zámer. Preto párty šaty hostiteľky resp. hostiteľovej partnerky sú maximálne odvážne a vyzývavé čo ma byť zárukou viac-menej neviazanej zábavy s jasným cieľom, vopred určeným hostiteľom. Pri takto naaranžovanej  a zorganizovanej party je zámer často odmenený úspechom. Kokteilky ako sa slengovo párty šatám hovorí sú po skončení akcie pripravené k bežnému noseniu kde je duplicita šiat tolerovaná a nehrozí nečakané ukončenie sľubne vyzerajúcej párty.