Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Okná incon

Okná incon

Okná incon

Kto uvažuje o výmene starých drevených okien za vzhľadovo a funkčne ideálne jednoznačne sa rozhodne pre okná incon.

Sú to okná, ktoré splnia očakávania aj najnáročnejšieho zákazníka a to po stránke estetickej ako aj technickej. Dodávajú sa v klasickej bielej farbe ale na prianie zákazníka môžu byť povrchovo upravené laminátovou fóliou rôznych farieb ako aj imitáciou dreva na prvý pohľad nerozoznateľne od masívu.

Sklenené výplne sú technologicky vypracované na vysokej úrovni dôsledkom čoho sú vynikajúce izolačné vlastnosti.

Okná inconOkná incon sú dodávané s kvalitným nemeckým kovaním, ktoré dodávajú oknám príjemný pocit pri manipulácii s týmito výrobkami po ich osadení. Nielenže dokážu dokonale zladiť obydlie pri pohľade z exteriéru ale veľmi príjemne pôsobia aj z interiéru, pretože sa dajú dokonale prispôsobiť nárokom a požiadavkám zákazníka. Okná incon nie sú náročné na údržbu, stačí bežná starostlivosť o ne, ktorá spočíva v ľahkom a bezproblémovom odstránení bežného znečistenia týchto výrobkov a raz ročne premazaní kovania.

Na okná incon poskytujeme dlhodobú záruku ako aj záručný a pozáručný profesionálny servis. Dodacie lehoty vybavujeme v čo najkratšom termíne po zameraní našim pracovníkom. Odstraňovanie starých okien a následné osadenie okien incon je vykonávane vysoko profesionálnymi pracovníkmi vyškolenými pre tieto účely. Akékoľvek nedostatky súvisiace kvality sú promptne riešené.

Veríme, že sa rozhodnete pre vysokokvalitné okná incon.