Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Obuv Bratislava

Obuv Bratislava

Obuv Bratislava

Bratislava má označenie „little big city“ – „malé veľké mesto“. Toto heslo je skutočne výstižné. Hlavné mesto Slovenska je oproti ostatným metropolám európskych krajín naozaj malé. No výhodná poloha „Krásavice na Dunaji“ jej poskytuje obrovské možnosti pre turizmus, architektonické „vybláznenie“ a hlavne obchod.

Bratislava ponúka aj pracovné príležitosti a taktiež možnosti štúdia na rôznych univerzitách. Stretávajú sa tu tak študenti z celého Slovenska a aj iných krajín, ľudia, ktorí pricestovali za vidinou lepšej práce, ale aj vysoko postavení manažéri, politici, či celebrity. Aby toto mesto vyhovelo požiadavkám všetkých spoločenských vrstiev, musí mať na trhu naozaj širokú ponuku tovaru. To platí aj o obuvi.

Obuv BratislavaObuv v Bratislave potrebuje bežný študent, ktorý behá z jednej brigády na druhú, aby sa ako-tak uživil. Študenti však vo svojom veku majú potrebu vyjadriť svoj štýl a tak sa neuspokoja s hocakou obuvou. Pre nich sú tu obchody rôznych značiek pre mladých a taktiež časté výpredaje obuvi vo veľkých obchodoch a obchodných centrách. Tí finančne menej zdatní si vystačia s obchodmi s prevažne čínskym tovarom – známe ako čiňáky. Musia ale potom rátať so zníženou kvalitou obuvi, ktorá je často priamo úmerná nízkej cene.

Obuv v Bratislave potrebuje aj zarábajúci človek, ktorý reprezentuje nielen seba, ale aj firmu, v ktorej pracuje. Potrebuje kvalitu, štýl, jednoducho – zanechať na ostatných dobrý dojem. Preňho sú tu obchody zamerané na obuv – stabilné značky, ktoré sú na trhu už roky, zaručujú kvalitu a spokojnosť zákazníka.

Obuv v Bratislave potrebujú aj tzv. „celebrity“. Je síce pravdou, že horných 10-tisíc zrejme nakupuje topánky v iných európskych veľkomestách a v salónoch tých najlepších návrhárov prevažne cudzieho pôvodu, no obchodníci v Bratislave sa snažia zaujať aj takýchto majetnejších zákazníkov. Preto nie je náhoda, ak na potulkách hlavným mestom narazíte na viacero obchodov s exkluzívnou luxusnou obuvou tých najznámejších svetových značiek.

Nie je to však o obuvi, ale o tom, kto tú obuv nosí. Ľudia si nevšímnú, aké staré alebo lacné topánky nosíte, ak na perách nosíte úsmev. A toho je všade málo. Aj v malej veľkej Bratislave. Obujme sa do úsmevu!