Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Obuv Bardejov

Obuv Bardejov

Obuv Bardejov

Bardejov je okresné mesto nachádzajúce sa v Prešovskom kraji. Je to historické a kúpeľné mesto, v ktorom môžete nájsť zachovalých pamiatok. Bardejov je známy aj svojimi Bardejovskými kúpeľmi. Avšak najznámejší je tým, že kedysi bol centrom výroby obuvi.

Začiatok výroby obuvi v Bardejove sa začína písať v roku 1957. Najvýznamnejším zamestnávateľom v oblasti obuvníctva bola spoločnosť Jas Bardejov. V roku 2004 však došlo k rozpadu spoločnosti. Po jej zániku vzniklo niekoľko menších výrobcov obuvi, ktorí vyrábajú obuv aj dnes, a to na základe svojich dlhoročných skúseností. Každý jeden výrobca obuvi sa snaží v čo najväčšej miere uspokojiť potreby zákazníkov, a to hlavne s dodaním tovaru na veľmi vysokej úrovni.

Obuv BardejovTakmer v každej predajni si môžete zakúpiť obuv z Bardejovských firiem. Prečo je obuv z Bardejova tak ospevovaná? Pretože, každá jedna topánka, čo vyjde z Bardejovskej dielne, je veľmi kvalitná. Zákazníkom ponúka okrem bežnej lepenej obuvi aj omnoho kvalitnejšiu obuv. A to, rámovú a prešívanú obuv. Sortiment sa skladá z vychádzkovej, športovej, pracovnej a dokonca aj tanečnej obuvi.

Fungujúce spoločnosti v Bardejove sa môžu pochváliť s vynikajúcimi skúsenosťami svojich odborníkov. Tie získali ešte počas výroby obuvi v bývalej, dnes už rozpadnutej spoločnosti Jas, a.s. A ešte je jedna vec s ktorou sa môžu pochváliť. Obuv vyrobená v Bardejove má odberateľov nielen na tuzemskom trhu, ale dokonca aj v zahraničí.