Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Obliečky na periny

Obliečky na periny

Obliečky na periny

Obliečky na periny a posteľnú bielizeň je čoraz väčším trendom. Mať obyčajné biele periny na posteli už nieje moderné. Ako bolo už o riadok vyššie spomínané, módou tohto storočia sú obliečky na periny.

Obliečky sa vyrábajú s rôznymi farbami, motívmi. Najviac používané a obľúbené sú krepové obliečky. Dlho si udržia farbu, netreba ich žehliť, tak si ušetríte peniaze a aj čas. Taktiež rýchlo schnú, tak je Obliečky na perinynemusíte mať na sušičke prádla moc dlho. Obliečky sa vyrábajú aj z bavlny, saténu a flanelu. Z týchto troch sú najlepšie určite saténové obliečky, sú hebké a jemné na dotyk a nechladia, čiže si plnia svoju úlohu na výbornú.

Vyrábané sú aj obliečky pre deti. Čo už je asi všetkým jasné, sú na nich znázornené postavičky z rôznych filmov, alebo hračiek. Pre dievčatá sú to obliečky s ružovou farbou, na ktorej sú kvetinky, alebo hračka Barbie. Pre chlapcov je to modrá alebo zelená farba, postavičky z filmov ako Autá alebo Bionicle, ale aj hračky ako sú Bionicle, Lego postavičky alebo Život mravca.

Cena obliečok na periny sa pohybuje od 15 eur do 70 eur, záleží od materiálu, veľkosti, motívu, ktorý je na obliečke znázornení (určuje len centové rozdieli v cene) a kým sú vyrobené.