Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Nové účesy

Nové účesy

Nové účesy

Medzi najobľúbenejšiu činnosť profesionálnych vlasových mágov a dizajnérov nielen v renovovaných salónoch je tvorenie nových účesov. Je pre nich veľkým zadosťučinením ak sa nový účes uchytí na trhu v podobe módnej prehliadky, zaradením do katalógu top účesov, či v najlepšom prípade aplikáciou vizážistu na celebrite vo filmovom priemysle.

Nové účesyAk je tomu tak, úspech je zaručený v podobe frekvencie zákazníkov, v tom ktorom salóne. Prosperujú na tom hlavne značkové vlasové štúdia, od ktorých sa nový účes dostane cez známe osobnosti v šoubiznise, športe a čo raz častejšie aj v politike k bežnému zákazníkovi.

Nie je výnimkou, že sme ochotný pre nový účes presedieť u kaderníka pol dňa len aby sme boli „in“. Je to nezriedka proces úplnej premeny nielen nášho účesu ale celkového vzhľadu a tým spojeného outfitu, ktorý si to následne vyžaduje. Ani sa nenazdáme a je z nás úplne iný a sebavedomejší človek sršiaci všade okolo seba optimizmus a dobrú náladu a možno aj trocha závisť, ktorá priateľov napudí k tomu istému kroku.

Nový účes by mal byť samozrejmosťou  aj v partnerskom spolužití je to určite výborný recept na časom ochabujúce city. Zmena imidžu určite prospeje na ich obnovenie nielen mužom ale hlavne ženám. Premenou „okukanej“ životnej partnerky, novým účesom vytvorenú opäť príťažlivú ženu môže odvrátiť hroziaci rozpad kedysi krásneho vzťahu.