Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Nechty Košice

Nechty Košice

Nechty Košice

Ruky sú akoby našou druhou tvárou. Pri prvom kontakte s druhými ľuďmi im najskôr podáme ruku. Nechty ako ich súčasť sú našou vizitkou starostlivosti o seba samého.

Nechty zohrávajú u nás úlohu ako ochranné štíty prstov. Nechty pozostávajú z keratínu, tak isto ako vlasy. Zdravý necht má hladký, mierne lesklý povrch a je elastický. Keď necht prerastie konček prsta, dostáva bielu farbu. Jeho farba sa však môže meniť, napr. u fajčiarov sa mení na žlto.

Nechty KošiceTam kde necht vyrastá je nechtová kožtička, ktorá má za úlohu chrániť koreň. Nad kožtičkou sa tvorí takzvaný mesiačik, ktorý by mal pri zdravom nechte tvoriť asi jednu osminu jeho bežnej dĺžky. Ak sa však necht zmení, príčinou môže byť pôsobenie vonkajších vplyvov, alebo zmeny v našom vnútri.

Mnžstvo nechtových štúdií v Košiciach ponúka modelovanie gélových nechtov na tip, alebo na šablónu, prípadne spevnenie vlastných nechtov pomocou kvalitných gélov. Výhodou gélových nechtov oproti ackrylu je minimálny obsah kyselín 5-6%, akryl 65-100%, a preto nepôsobia agresívne na nechtovú platničku. Gélové nechty sú pružnejšie a pôsobia prirodzenejšie.

Necht je možné upraviť vďaka rôznym ozdobám, ktoré sa zalievajú do gélu – glitre, nálepky, hologramy, kamienky. Inou možnosťou je gélové nechty vyzdobiť farebnými gélmi, klasickým lakovaním, prípadne nálepkami, ktoré sa lepia priamo na povrch nechtu. Nail art je zdobenie, ktoré oživí nechty a pomôže im vyzerať upravene a zaujímavo. Vaše najrôznejšie fantázie sa môžu odzrkadliť aj na vašich rukách, čo určite stojí za skúšku, nemyslíte?

Doba trvania nechtového dizajnu je cca 2 hodiny. Gél sa odporúča dopĺňať raz za 3, najneskôr však 4 týždne.