Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Návrhy kuchýň

Návrhy kuchýň

Návrhy kuchýň

Pokiaľ si len ťažko dokážete predstaviť vašu novú kuchyňu, zladenie jednotlivých prvkov, materiálov, farieb a dekorácií jej kompletného interiéru, tak si potrebujete vypracovať kompletný nývrh kuchyne.

V minulosti keď si chcel človek spraviť novú kuchyňu, musel zájisť na pobočku, kde mu vypracovali návrh kuchyne, samozrejme nie zadarmo a navyše s istým časovým odstupom.

Návrhy kuchýňDnes je však situácia iná. Takmer každý renomovaný predajca nábytku ponúka návrhy kuchýň online plne v 3D. Týmto spôsobom sa dá návrh kuchyne prispôsobiť nielen bežným požiadavkám, ale prostredníctvom dokonalej počítačovej vizualizácie vytvoriť reálnou predstavu špičkového dizajnu nábytku, ktorý vytvorí tím architektov a dizajnérov firmy.

Návrh kuchyne a návrh interiéru sa riešia komplexne a dolaďujú sa do posledných detailov. Vizualizácie ako sú reálne kresby dreva, jeho odtieňa alebo lesku farby, reálnej žulovej pracovnej dosky, reálneho typu stoličiek, sedačky a jej poťahu a všetkých ďalších doplnkov a dekorácií, dokážu konkreétnu predstavu ujasniť skôr, ako sa začne návrh kuchyne alebo iného nábytku naozaj realizovať.

Vďaka tomu si zákazník môže ešte viac vyladiť kychuňu do vlastnej, konkrétnej podoby, pretože grafická kuchyňa z počítača bude takmer na nerozoznanie od reálneho vyhotovenia. Však je potrebné upozorniť, že každé zobrazovacie zariadenie (monitor, TV, a pod.) môže rovnakú farebnú škálu zobrazovať s miernymi odlišnosťami. Grafický návrh treba skôr chápať ako “dizajnovo-vizuálnu” pomôcku.