Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Natáčky na vlasy

Natáčky na vlasy

Natáčky na vlasy

Vytvoriť kučery alebo vlny na vlasoch je pre množstvo žien hračkou. Na druhej strane sú také, ktoré to nedokážu a preto navštevujú odborníkov. Každá žena už v živote skúsila aké to je mať kučeravé vlasy. Jedným sa to zapáčilo a už iné vlasy nechcú a iné zase by aj chceli mať len ich štruktúra vlasov im to nedovolí.

Na tenké vlasy stačia aj podomácky vyrobené natáčky na vlasy. Obyčajná trubička poslúži ako dokonalá pomôcka na pokrútenie vlasov. Pre tie dámy, ktorých vlasy sú nepodajné a silnejšie existuje zopár trikov. Jedným z niekoľkých variantov je navštíviť kaderníčku. Tá disponuje tými najnovším natáčkami do vlasov a nie je pre ňu problém vytvoriť na hlave zákazníčky požadované vlny alebo kučery. Je pochopiteľné, že nie každý typ vlasov sa dá natočiť. Na niektorých to vydrží sotva pár hodín. Chyba však je v štruktúre a zložení vlasov a s tým si už neporadia ani najnovšie natáčky.

Natáčky na vlasyPre mnoho žien je poslednou alternatívou siahnuť po novinke na trhu. Natáčky na vlasy značky Curlformers dokážu doslova divy. Ich zameranie je predovšetkým na nepodajné a tvrdé vlasy, ale ani tieto natáčky nedokážu vytvoriť vlny na všetkých typoch vlasov. Sú vytvorené so špeciálnej gumy,  ktorá je vystužená nylónom. Týmto sa dosiahne požadovaný tvar. Jednoducho povedané, ako ich zatočíte tak ostatú a aj vlasy zostanú v takej polohe. Tieto značkové natáčky na vlasy nie sú vyhrievané takže neničia a nepoškodzujú vlasy. Jednoducho sa môžu vlasy jemne usušiť fénom, čím sa efekt zrýchli alebo nechať uschnúť prirodzene a vlasy sa zatočia do požadovanej polohy.

Na používanie sú veľmi jednoduché a ich aplikáciu zvládne každá žena. Spolu s natáčkami je dodávaný prehľadný sprievodca, pomocou ktorého si vytvoríte desiatky účesov. Taktiež sa na internetovej stránke výrobcu nachádzajú prehľadné fotografie a videá s postupom. Jednoducho sa dá aj s nimi experimentovať a tak docieliť neodolateľný vzhľad.