Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Nálepky na stenu do spálne

Nálepky na stenu do spálne

Nálepky na stenu do spálne

Chcete spať v modernom štýle? Vytvorte si modernú spálňu podla seba pomocou trendových nálepiek na stenu. Správne zvolené nálepky na stenu do spálne vám vytvoria neopakovateľnú atmosféru v miestnosti.

Tieto nálepky sú vyrobené z vinylovej fólie, ktorej životnosť je približne 5 až 6 rokov. Medzi hlavné výhody tohto typu dekorácie patrí jednoduché čistenie (dobrá umývateľnosť), velice jednoduchá aplikácia na stenu a ak sa vám náhodou prestanú nálepky páčiť tak sa dajú tiež pomerne jednoducho odstrániť pričom sa vám žiadnym spôsobom nepoškodí omietka.

Nálepky na stenu do spálneNálepky si môžete vybrať vo velice pestrej škály farieb, rozmerov a tiež ich motívov. Najširšiu ponuku týchto nálepiek nájdeme jednoznačne v špecializovaných internetových obchodoch.

S týmito nálepkami jednoduchým spôsobom oživíte vaše fádne biele steny vašej spálne a zaujímavo tak skrášlite priestor napríklad nad posteľou či v rohoch spálne. Vhodné je umiestniť nálepku nad vašu manželskú posteľ, kde bude veľmi vynikať.

Ak sa nálepka na stenu skladá z viacerých kúskov vždy sa odporúča začať od najväčšieho kúsku. Menší kúsok dokážete omnoho ľahšie prispôsobiť tomu väčšiemu. Sú vhodné na rovný a nesavý povrch či rovné, alebo mierne drsné omietky, nábytok a dokonca aj podlahu. Ďalšie steny sa odporúča len vymaľovať a to vo farbe vzoru danej nálepky.

Čo sa týka motívu, je možné vybrať si môžeme z rôznych zaujímavých motívov. Je len na vás či dáte prednosť abstraktným motívom, alebo jednoduchým či naopak komplikovanejším motívom. Oživenie stien vašej spálne určite dosiahneme aj kvetinovými, či zvieracími motívmi, ktoré určite zaujmú. Cena takýchto nálepiek závisí hlavne od ich rozmerov a použitých materiálov. Tie drahšie nálepky na stenu sú vyrobené zo saténu,zamatu ba dokonca korku.