Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Nálepky na stenu – kvetiny

Nálepky na stenu – kvetiny

Nálepky na stenu – kvetiny

Každé dieťa si určite prešlo obdobím, kedy stále lepilo na stenu nad posteľou alebo aj všade inde hocijaké nálepky. Buď s nejakou tématikou, napríklad kvetinky, autá, barbie a podobne, alebo lepilo čo mu prišlo pod ruku.

Nálepky na stenu – kvetinyKvetinky ako také, si určite lepili hlavne dievčatá, ktorým sa páčila farba, tvar alebo celá kvetinka. Tie, ktoré si to lepili už ako malé, im nálepky s väčšou pravdepodobnosťou odpadli, ale nálepky majú veľmi silné lepidlo, ktoré sa udrží na stene aj pár rokov, avšak už nie v takom stave ako keď boli nalepené.

Avšak nálepky na stenu nie sú len také, aké sa väčšinou pridávajú do rôznych časopisov pre deti. Niektoré sú vyrábané s kvalitného vinilu, ktorý dodá nálepkám dlhšiu životnosť a mnohým ľuďom na prvý pohľad môžu pripadať ako ozajstné.

Veľmi obľúbenou tématikou pre nálepky sú kvetiny. Niektorý ľudia si ich lepia aj na stenu úplne pri zemi, veď prečo nie, netreba ich zalievať a nič podobné. Nálepky na stenu so vzorom kvetín sú vyrábané väčšinou v rozmeroch 1 ku 1, alebo v 2 ku 1. Pri kúpe nálepiek na stenu si môžete vo väčšine prípadov vybrať, či chcete mať nálepku lesklú alebo matnú. Matná vyzerá viac realisticky, ale niekomu sa páčia aj lesklé.