Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Nábytok Bratislava

Nábytok Bratislava

Nábytok Bratislava

V dnešnej dobe sa v každom meste nachádza predajňa nábytkov, či už táto firma existuje len v tom meste alebo má v tom meste len pobočku. Inak tomu nie je ani v hlavnom meste našej republiky, v Bratislave.

Predajne nábytku sú napríklad 321NÁBYTOK, nachádzajú sa na adrese Lenardova 18, 851 01 Bratislava, MEBA NÁBYTOK, Košická 45, 821 08 Bratislava, ATRIUM, Einsteinova ulica 9, 851 01 Bratislava, Mullernábytok, spoločnosť s r.o., Holíčška 9, 851 01 Bratislava a iné.

Nábytok Bratislava321 Nábytok ponúka nábytok vhodný na každodenné používanie v každej izbe. Predávajú detské izby, spálne, obývacie izby, kuchyne, písacie stoly, počítačové stoly, tv stoly, sedacie súpravy, postele, matrace. Okrem toho poskytujú nábytky z exotických materiálov – bambusový a ratanový nábytok, záhradný nábytok ďalej barové stoličky a mnoho iného. Poskytujú aj sektorový nábytok.

V ponuke Meba nábytku nájdete obývačky, jedálne, spálne, pracovne, sedačky, šatníky a ďalšie doplnky (svietidlá, svietniky, podstavce a iné). Ďalej ponúkajú závesné systémy – rolety a posuvné steny, ďalej tapety, bytový textil a rôzne služby (predovšetkým montáž, ale aj šitie, čistenie a tepovanie).

Dóm nábytku Atrium sa nachádza v Petržalke v blízkosti obchodného centra AUPARK. Na predaj ponúkajú ručne viazané koberce, výroba na mieru, trendový nábytok, jednoduchý štýlový nábytok, ale aj značkový nábytok (Klose i iné), sedacie súpravy, svietidlá a ďalšie doplnky.

Mullernábytok, s.r.o., ponúka nábytok, aj výrobu na mieru. Špecializujú sa prevažne na kuchynské linky a vstavané skrine – predaj celých zostáv alebo vyrobené na mieru. Okrem toho na mieru vyrobia akýkoľvek nábytok podľa predstáv zákazníka. Predávajú taktiež kuchynské lavice, stolové zostavy a sedacie súpravy.