Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Nábytok Black Red White

Nábytok Black Red White

Nábytok Black Red White

Na Slovensku nájdeme pomerne bohatú históriu výroby nábytku.Od začiatku komunizmu sme tu mali niekoľko podnikov na výrobu nábytku, ktoré sa po nežnej revolúcii buď vytunelovali, skrachovali vďaka neefektívnemu riadeniu podniku alebo privatizovali.Vďaka týmto firmám vznikli na Slovensku nové podniky, ktoré sa po 90-tom roku upevnili na slovenskom trhu s nábytkom.

Jednou z najznámejších súčastných a zároveň prosperujúcich firiem vyrábajúcich a predávajúcich nábytok na Slovensku je spoločnosť Black Red White. Táto spoločnosť sídli v Košiciach a je dcérskou spoločnosťou zahraničnej firmy.

Nábytok Black Red WhitePočas jej 17 ročnej existencie sa z maličkej firmy stala obrobská spoločnosť, ktorá na slovenskom trhu nemá rovnocennú konkurenciu.V predajniach Black Red White nájdete rôzne druhy nábytku, ako napríklad kuchynské linky, matrace, skrine, spálne, sektorový nábytok alebo aj obývacie steny.

Ak hľadáte spoľahlivého partnera na zariadenie domu alebo bytu, tak určite by ste mali popremýšľať nad službami poskytujúcimi spoločnosťou Black Red White. Táto spoločnosť sa stala v roku 2007 najväčším predajcom nábytku v európe.

V predajniach tejto spoločnosti nájdeme nábytok, ktorý je charakterizovaný svojou účelnosťou, priaznivou cenou alebo pútavým moderným designom a to všetko pri zachovaní dobrej kvality.

Predajne tejto spoločnosti nájdete po celom svete. Na Slovensku existuje niekoľko desiatok predajní takmer vo všetkých väčších mestách, či už na západe alebo východe slovenska.