Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Moderné komody

Moderné komody

Moderné komody

Potreby zákazníkov je treba uspokojiť tak ako každý tovar. Aj komody sa musia prispôsobiť dnešným moderným trendom. Táto voľne stojaca skrinka sa zakomponováva do moderného dizajnu domácnosti a to musí byť nenásilné a intuitívne.

Na to, aby sa mohli komody označiť za moderný nábytok, musia plniť určité kritéria. Čisté línie a minimalistické tvary musia byť pri modernom nábytku prioritou výrobcov. Ponúkaná farebná škála by mala byť dostatočne široká a odvážne farby sú v ponuke určitá samozrejmosť, ktorá oživuje trh.

Moderné komodyModerná komoda sa musí vyznačovať modernými prvkami. Tie musia byť ladne zakomponované do komody. Sú to napríklad samodoťahovacie piestiky na zásuvky alebo podsvietenie presklených časí. Ak komoda spĺňa všetky tieto kritéria, je jasné, že táto komoda zaručuje kvalitu a moderný dizajn. Nie je problém, aby si nenašla svoje miesto v ktorejkoľvek časti vášho bytu alebo domu.

Moderné komody bývajú drahšie ako obyčajné pretože moderné prvky, ktoré sa nachádzajú v moderných komodách sú osobité. Tieto komody už nebývajú len čisto z masívneho dreva alebo v rôznych farbách dreva. Často sa na trhu objavujú plnohodnotné komody napríklad v kombinácií bielej a čiernej farby alebo rôzne iné kombinácie farieb z modernej škály. Taktiež v moderných komodách býva zabudované presklené časti, ktoré bývajú spestrené podsvietením.