Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Mixer obuv

Mixer obuv

Mixer obuv

Obuv vždy bola a bude neodmysliteľnou súčasťou nášho života. Chráni nás pred chladom a zranením. Samozrejme, ľudia pri výbere obuvi berú do úvahy okrem ochrannej funkcie i estetickú stránku.

Svet módy je plný konkurencie. Každá spoločnosť sa snaží byť na trhu čo možno najúspešnejšia. Firmy vymýšľajú pre kupujúcich stále nové a nové modely oblečenia, topánok, doplnkov. Svojim zákazníkom sa snažia ponúknuť rôzne benefity.

Mixer obuvPopri dnešných ponukách lacných tovarov, ktoré sa k nám dovážajú z Číny, majú ostatní predajcovia čo robiť, aby si udržali svojim klientov. Lacná obuv nás môže ohúriť  svojím pekným zovňajškom a prijateľnou cenou, ale trvácnosť tejto topánky je veľmi malá. Európsky výrobcovia, preto stavili na skutočnú kvalitu, ktorá sa síce odráža na výške ceny, ale právom. Predajcovia ponúkajú kvalitnú obuv za dostupné ceny pre každého.

Medzi popredných českých výrobcov obuvi  patrí firma Mixer. V Českej republike prevádzkuje asi 8 predajní. Na Slovensku sú zatiaľ len dve. Obe sa nachádzajú v Bratislave. Jedna v Auparku na Einsteinovej ulici a druhá v nákupnom centre Eurovea na Pribinovej ulici. Otvorené majú denne od 10:00 do 21:00.

Firma Mixer má vo svojej ponuke obuv pre dámy, pánov, deti, dievčatá aj chlapcov. Okrem trendovej obuvi v predajniach nájdete i doplnky a kabelky.

V prípade, že nie ste z Bratislavy, ani nemáte cestu okolo, môžete sa pozrieť aj na internetovú stránku www.mixershoes.sk. Na tejto adrese je možné sa i zaregistrovať, získate tak užívateľské zľavy, spoľahlivý servis a môžete sledovať stav Vašich objednávok.

Na internetovej stránke sa nachádza i pekný návod ako si vybrať správnu veľkosť obuvi. Chodidlo si jednoducho obkreslíte na papier a potom ho zmeriate od palca až po pätu. Podľa toho čísla v centimetroch si podľa veľkostnej tabuľky obuvi zistíte Vaše skutočné číslo.

Topánky si môžete nechať doručiť poštou alebo kuriérom. Cena závisí od spôsobu doručenia. Pri doručení kuriérom sa platí poplatok 4,30€. Obuv Vám dodajú v priemere za päť dní.