Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Mini šaty

Mini šaty

Mini šaty

Leto, žena. Čo si asi tak môže predstaviť chalan alebo muž pri týchto dvoch úvodných slovách. No jasné, že dievča v mini sukni a čo v naj mini. Pestro farebné mini šaty už akosi tradične patria k letu, dobrej nálade, oddychu.

Mini šatyNiet na svete azda destinácie preplnenej slnkom, kde by sme takto zaodeté ženy nestretli. Dobre vyzerajúce ženy tak často robia aj náročky ale je mnoho takých, ktoré sa takto obliekajú len preto, že sa tak sporo oblečené cítia dobre. A prečo im to zazlievať. Ak ich stretneme nepoznám chlapa, aby jeho pohľad nezablúdil na takýto zjav. Prečo nie? A ak žena má čo ukázať prečo by tak nemala urobiť.

Určite sa cíti dobre ak strháva pohľady mužov ale aj  závistlivé pohľady menej pôvabných dám. Veď takýto pohľad len poteší a posilní chlapa, že nebolo by od veci, keby sa aj za ním ženy obzreli ale nie preto, že je neupravený a s pivným bruchom ale, že vyzerá dobre.

Samozrejme, že každý nemôže byť model ale mini šaty na peknej žene môžu hocikoho normálne rozmýšľajúceho naštartovať napríklad ako som už spomenul k svojej realizácii. Je určite veľmi príjemné mať po svojom boku dlhonohú exoticky opálenú dámu odetú v minišatách a vedľa nej pyšne kráčajúci dobre vyzerajúci pán.