Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Matrac Tropico

Matrac Tropico

Matrac Tropico

Asi každý človek na svete zažil pocit, kedy sa prebudil celý dolámaný a mrzutý, vinou toho, že musel prespať na cudzej posteli či táboriť so svojimi deťmi a prežiť celú noc na tej ohromne tvrdej zemi.

Jednoducho zažil stav, kedy sa nevyspal dobre. Každý to poznáme. Tento pocit a nepríjemné rána sú často spôsobené práve vami vybratým matracom.

Matrac TropicoKaždý z nás je zvyknutí na niečo iné. A ani nie tak od postele, ako od samotného matraca bude závisieť v akej nálade prežijeme zvyšok dňa. Určite nastane čas, kedy sa vám matrac nebude zdať už taký pohodlný a dobrý ako kedysi . Materiálny svet je už taký. Všetko hmotné sa raz opotrebuje, zničí alebo rozsype a váš starý matrac budete musieť vyhodiť a rozhodnúť sa pre nový.

Súčasný moderný svet je bohatý na produkty tohto smeru. Jedným z mnohých výrobcov matracov sú aj matrace značky Tropico. Spoločne sa poďme pozrieť na jednotlivé ponúkané typy tejto prestížnej značky a možno vás inšpirujeme ku kúpe jedného z nich.

Zdravotné matrace: Tieto matrace sa vyskytujú najmä v nemocničných zariadeniach, ale v poslednej dobe sa môžu tešiť skvelým službám týchto matracov i rodiny v  domácnostiach. Svojou konštrukciou, návrhom a zložením ponúkajú dlho očakávanú starostlivosť a zároveň zabraňujú tvorbe možných preležanín, ktoré spôsobujú neznesiteľné bolesti a ohrožujú životy ľudí.

Matrace s lenivou a studenou penou: Možno si práve kladiete otázku, aká to vlastne lenivá pena je.. Myslím, že by vás určite nenapadlo, že pod týmto pojmom sa skrýva úplne jednoduchá pamätová pena, ktorá je nám už všetkým známa. Matrace s lenivou a studenou penou zahŕňajú širokú škálu typov, ktorých zloženie je špecifické pre každý typ matraca. Tieto matrace tak zároveň poskytujú vysokú priedušnosť, elastickosť , ventiláciu, tvarovú stálosť a dlhú životnosť.

Komfortné matrace podľa absorbovaného tepla optimalizujú svoju tuhosť a tvar, čo zaručuje výborné prispôsobenie matraca akejkoľvek váhovej kategórii pri všetkých režimoch spánku a umožnuje využívať unikátne ortopedické vlastnosti matracov.

Matrace XXL: Ak vás príroda obdarila kyprejšími tvarmi, nerobte si starosti. Spoločnosť Tropico vyvinula špeciálne matrace XXL, ponúkajúce zaručenú spokojnosť a komfort. Tieto matrace sú vhodné pre užívateľov s vysokou hmotnosťou alebo aj pre tých, čo dávajú prednosť pevnosti tvrdších matracov.

Matrace pre partnerov: Muž a žena sú tvory s rozdielnou stavbou tela a teda aj váhou. Táto podstatná rozdielnosť spôsobí, že celková váha rozložená na matraci bude rozdielna.

Ak by boli matrace na všetkých miestach rovnako tuhé , je pravdepodobné, že jeden z vás nebude až tak spokojný. Tropico vyvinula matrace s rozdielnou tuhosťou, čím vyhovie požiadavkam oboch partnerov.

Matrace z BIO peny: Pre ochrancov prírody Matrace Tropico ponúkajú produkty na báze prirodných zložiek tzv. BIO matrace. Tento typ matraca má podobné vlastnosti ako studená pena, s rozdielom, že niektoré suroviny sú nahradené prírodnými olejmi a tým dochádza k šetreniu našej matky zeme. Matrace, ktorých jadro je vystužené touto penou sa vyznačujú dvojnásobnou elasticitou, zníženou tlakovou deformáciou a zvýšenou pružnosťou. Preto sú obľúbeným produktom priaznivcov značky Tropico.