Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Lodičky na platforme

Lodičky na platforme

Lodičky na platforme

Svadba, ples, promócie, či iná podobná akcia. Všade treba vyzerať čo najlepšie. Od účesu, cez oblečenie až po topánky, všetko musí byť dokonalé. Azda niekto nechce, aby sa stal stredobodom pozornosti v negatívnom zmysle, ale práve naopak. Každý chce, aby si ho zúčastnení všímali a obdivovali jeho výzor. Najviac je to hádam žiadané u žien.

Dámy menšieho vzrastu často siahajú po lodičkách na platforme ak chcú, aby sa dostali do pozornosti. Je tomu už tak, že ženy, ktoré trpia takýmto nechceným nedostatkom sa vysokými lodičkami dostanú na úroveň ostatných žien. Lodičkami na platforme sa predĺžia nohy ženy a tak sa nedostatok zamaskuje. Aj vysoké dámy si častokrát obujú na svoje nohy lodičky na platforme. Mnohé tak vyzerajú úchvatne a žiadne pánske oko im neunikne. Platforma na lodičkách je vkusný a luxusný doplnok, na ktorý sa dajú umiestniť kamienky. Tým sa dodá lodičkám lesk a neodolateľný šarm. Dizajnéri a návrhári sa najviac realizujú práve pri lodičkách na platforme. V posledných rokoch sú tieto topánky žiadané oveľa viac ako obyčajné lodičky.

Lodičky na platformeKeďže lodičky na platforme dokážu predĺžiť nohy žien tak sa veľmi vkusným spôsobom docieli vyrovnanie výškového rozdielu medzi mužom a ženou. Je veľmi neprirodzené a nie veľmi dobré vyzerá keď je muž omnoho vyšší od ženy. Takýmto spôsobom sa decentne a v mnohých prípadoch nepozorovane tento nedostatok zamaskuje.

Lodičky sa vyrábajú už stovky rokov, ale s platformou sa začali vyrábať v modernej dobe. Povedal by som, že je to najlepší vynález, či výdobytok v oblasti ženskej kolekcie obuvi.

Tieto topánky musí vlastniť každá žena, pretože je z nich cítiť modernosť, precíznosť vo výrobe, luxus, vkusnosť a samozrejme aj trendovosť.