Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Letné účesy

Letné účesy

Letné účesy

V období letných horúčav sú pre ženy a dievčatá problémom ich dlhé vlasy. Bolo by tu jednoduché riešenie v podobe ich skrátenia ale každá žena sama najlepšie vie čo pre ňu dlhé vlasy znamenajú a preto sa touto myšlienkou zriedka zaoberajú. Žijeme v teplotnom pásme kde sa extrémne teploty udržia zhruba dva mesiace čo by pri tak krátkej dobe bolo fakt zlé rozhodnutie.

Letné účesyÚprava dlhých vlasov v letnom období sa pre ich nositeľky stáva po čase rutinou. Ak nastane čas pre letné účesy stávajú sa z nich profesionálky, pretože každodennou úpravou ich ozdoby nadobudli prax a poznatky, ktoré sa dajú získať len prácou s vlasmi. Preto vytvoriť letné účesy je pre nich hračka. Vedia najlepšie, ktorý je v danej chvíli najvhodnejší a často po vlastnoručnej úprave vyzerajú fantasticky na nerozoznanie od návštevy kaderníckeho salónu.

Asi najpoužívanejší letný účes je tzv. konský chvost alebo cop. Je to rýchla úprava hodiaca sa skoro ku každej činnosti. V období dovoleniek a trávení voľných chvíľ pri vode veľmi šikovne si dlhé vlasy dokážu upraviť do jednoduchého drdolu, ktorý patrí tiež do kategórie najobľúbenejších. V takto upravených vlasoch vyzerajú ženy veľmi príťažlivo.

Pomocou rôznych čeleniek, stužiek a sponiek si dokážu naaranžovať letný účes, ktorý v kombinácii s úsporným oblečením z nich urobí ozdobu letných dovoleniek.