Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Laky na nechty

Laky na nechty

Laky na nechty

Farebné laky na nechty skvelo doplnia akýkoľvek outfit. Manikúra a hodiaci sa lak na nechty sú pre ženu také dôležité ako mejkap. Ich farby sa menia v závislosti od nových módnych trendov.

Prvým módnym trendom je metalický lak na nechty – odtieň čiernej perly. Je vhodný na párty, skvelo doplní zaujímavý mejkap či štýlový outfit. Takýto lak pravidelne zdobí nechti aj známej modelke Heidi Klum.

Laky na nechtyOkrem metalickej čiernej sa bude jar aleto niesť v naozaj pestrých odtieňoch rôznych farieb. Od výraznej oranžovej, cez odtiene zelenej až po odtiene modrej. Novým neónovým odtieňom lakov holduje napríklad známa speváčka Rihanna. Nebojíte sa výraznejších farieb nechtov? Výborne!

Môžete vyskúšať aj netradičné odtiene, ktoré by ste si za iných okolností odpustili, no na jar vaše ruky určite rozveselia. Napríklad fuchsiové, tyrkysové, fialové a pre tie odvážnejšie dámy je absolútnym módnym trendom napríklad neónová žltá!

Ak túžite svoje nechty ozdobiť zaujímavými odtieňmi lakov, skúste dodržať neikoľko tipov: Pestrofarebné nechty sú najkrajšie, ak sú kratšie a necht presahuje lôžko len o 2 až 5 milimetrov. Nechty dôkladne odlakujte odlakovačom, umyte v teplej vode a dôkladne osušte. Pokožku okolo nechtov si pravidelne ošetrujte, najlepšie večer pred spaním, nechtovými výživnými olejmi a následne si kožu zatlačte mäkkým drievkom. S následným lakovaním nechtov počkajte až do nasledujúceho rána, aby nechty neboli príliš mastné. Začnite priehladným (transparentným) lakom, ktorým vyrovnáva ryhy a ostatné nedokonalosti na nechtoch. Potom naneste farebný lak, najprv vrstvu na koniec nechtu, takto sa vám lak práve na týchto miestach nebude odlupovať. Potom jedným dôkladným ťahom štetca pretrite celý necht a lak nechajte poriadne zaschnúť.