Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Lakovanie nechtov

Lakovanie nechtov

Lakovanie nechtov

Pri zdobení nechtov sa mnoho žien dostáva do situácie, keď im chýba inšpirácia a nápad. Keďže zdobenie nechtov je svojim spôsobom umenie, strata inšpirácie a nápadu je to najhoršie, čo sa pri zdobení môže stať.

Bez múzy a inšpirácie je každý umelec doslova mŕtvy. Našťastie v dnešnej dobe inšpiráciu netreba dlho hľadať. Netreba vyhrabávať a oprašovať staré umelecké knihy v miestnych knižniciach. V dnešnej dobe stačí zapnúť počítač a otvoriť internet. Na webe nájdete dnes už naozaj všetko. Stačí si otvoriť hociakú internetovú stránku, ktorá sa venuje nechtovému umeniu. Na celom webe je takýchto stránok viac ako dosť. Najlepšie je vyhľadávať na anglicky písaných web stránkach, pretože tu je ponuka jadnoznačne najpestrejšia.

Lakovanie nechtovAk neovládate anglický jazyk, nemusíte si lámať hlavu – však pri obrázkoch na jazyku nezáleží. Keď zadáte do hociakého vyhľadávača „vzory na nechty“, tak dole by mala byť vždy možnosť vyhľadávať v angličtine, alebo si to môžete zjednodušiť a napísať do vyhladávacieho boxu hneď „nail patterns“. Google je vždy pripravený pomôcť komukoľvek, či už ste umelec, alebo normálny smrteľník.

Ak však nemáte odvahu, alebo si myslíte že nieste natoľko zručná aby ste si urobila nechty sama zájdite do mesta a poobzerajte sa po nechtovom štúdiu. V poslednej dome nechtové štúdiá vyrastajú po celom slovensku ako huby po daždi. Čím ďalej tým viac mladých žien pracuje ako manikérky.

Konečne sa Slovensko začína približovať vyspelému svetu, čo sa týka nechtov. Skúsené profesionálky sú v týchto nechtových štúdiách základom výborného úspechu. Nielen že vám nechty urobia, ale vám aj poradia ako sa o ne starať a po čase keď „obkukáte“ od nich niekotré finty sa snáď naučíte zdobiť si a lakovať nechty sama.