Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Lacné nálepky na stenu

Lacné nálepky na stenu

Lacné nálepky na stenu

Možností ako skrášliť a oživiť vašu izbu je viacero. Buď farebnou kombináciu nábytku, modernými záclonami, modernými prehozmi na posteľ, no ako dekoráciu môžete taktiež použiť nálepky na stenu. Vďaka tomu premeníte vaše izby na umelecké diela.

Nástenné nálepky sú najrýchlejší spôsob, ako oživiť a zaplniť prázdne steny. V súčasnosti je možné kúpiť nálepky s akýmkoľvek vzorom. Nezáleží na tom, či si vyberiete ornamenty, geometrické tvary (kruhy, štvorce), detské rozprávkové postavičky, zvieratá, autá alebo iné, v každom prípade ozdobíte izbu natoľko, že vám ju bude závidieť každý.

Lacné nálepky na stenuNálepky môžete použiť aj na skrine, okná a iné podklady. Čo sa týka povrchu, tieto nálepky sú určené na rovný a nesajúci povrch ale aj na drsné omietky.

Nálepky na stenu sú cenovo výhodné, predávajú sa už od 5 eur. No ak chcete nálepky nakúpiť čo najlacnejšie budete musieť prezrieť viacero obchodov (a kúpiť podľa najnižšej ceny) alebo môžete počkať na zľavu, poprípade výpredaj. Pokiaľ si neviete vybrať spomedzi ponúkaných vzorov, nič nie je stratené. Riešením sú firmy, ktoré vyrobia nálepku presne podľa vašich predstáv, či už sa jedná o rozmer alebo obsah – avšak tieto nálepky nie sú také výhodné.

Okrem klasických existujú aj svietiace nálepky na stenu. Tieto sú najviac rozšírené u detí a mládeže. Určite každé dieťa ocení ak pri zaspávaní bude pri ňom svietiť jeho najlepší kreslený seriálový kamarát. Teenageri si zas na stenu nalepia svoju obľúbenú hudobnú skupinu, herca, herečku.

V rámci nálepiek sa možno najviac obávate, čo sa stane keď ich strhnete. Našťastie výrobcovia mysleli na všetko. Tieto nálepky sa prilepujú so špeciálnym lepidlom, ktoré po odstránení nálepky zíde dole a na stene neostane nič.