Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Lacné gélové nechty

Lacné gélové nechty

Lacné gélové nechty

Nechty sú vizitkou každej ženy. Jedna ich má krátke, druhá dlhé, ďalšia nalakované. Veď nie je nad ten pocit, keď ideme do spoločnosti a nezaujmeme len svojimi šatami, ale konečne sa nemusíme pri stolovaní hanbiť za svoje nechty a dokonca by sme ich chceli vystaviť na obdiv! Revolúciu vo svete nechtov odštartovali práve gélové nechty.

Už v minulosti sa kládol dôraz na úpravu nechtov a na začiatku 18 storočia vo Francúzsku v Paríži sa začala praktizovať francúzska manikúra na nechty(iba pre dlhšie nechty, špičky nechtov boli nalakované bielym lakom a cele nechty sa prelakovali priesvitným alebo slabunko ružovým lakom), preto vlastne pochádza aj ten názov, lebo bola vymyslená vo Francúzsku. Hitom dnešnej doby sa v rebríčku na prvom mieste nechtovej módy umiestnili gélové a potom aj akrylové nechty.

Prečo sa rozhodnúť pre gélové nechty?

Gélové nechty sa môžu prezentovať viacerými výhodami:

1)      Sú vychytaným módnym doplnkom. Môžu si ich dovoliť slečny ale aj dámy v najlepších rokoch.

2)      Pôsobia sviežo, umelecky, elegantne a majú prirodzený vzhľad.

3)      Hodia sa na každý typ nechtov.

4)      Sú zdravotne nezávadné ale stať sa môžu v tom prípade, ak nedáme našim nechtom občas prestávku na zregenerovanie).

5)      Sú odolné, trvanlivé a pružné.

Lacné gélové nechtyGélové nechty vydržia asi 3 až 4 týždne a potom ich treba doplniť. Nechty si nikdy neodstraňujeme sami, pretože si môžeme poškodiť zároveň aj svoje!  Otázkou Vášho záujmu je taktiež aj cenová dostupnosť. Z nej si samozrejme nemusíte robiť ťažkú hlavu, ale iba vtedy, ak viete hľadať. Je úplne jasné, že gélové nechty nie sú úplne jednoduchá záležitosť pre našu peňaženku, ak chceme tieto služby pre nechty využívať častejšie. Cena drahších nechtov sa pohybuje okolo 40€ a dorábka potom o polovicu menej. A kvalitu nechtov nám to bohužiaľ tiež nezaručuje.

Preto nebude na škodu, ak sa popozeráme aj po lacnejších ponukách. Lacné gélové nechty už zoženieme naozaj všade. Niekto sa dozvie od kamarátky, niekto si príde na svoje pomocou reklamného letáku a niekto sa dopátra po lacných gélových nechtoch zvyčajne na internete. Vyberať si môžeme na stránkach, ktoré ponúkajú lacné služby, ale čoraz viac sa objavujú inzeráty od amatérov(kvalitných a lacných), alebo sú aj takí, čo vlastnia certifikát a tiež pracujú z pohodlia svojho domu. Niekto sa nebude brániť ani návšteve priamo u Vás doma a to všetko za bezkonkurečné ceny! Lacné gélové nechty stoja cca do 20€, extrémne lacné 15€ a doplnenie okolo 13 až 18€. Toto však všetko závisí od náročnosti nechtov, zdobenia, dĺžky trvania(1 až 3 hodiny).

Pre gélové nechty by sme nemali rozhodnúť vtedy, ak trpíme plesňami, dlhodobo užívame antibiotiká alebo pri poškodení našich vlastných nechtov.