Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Kurz gélových nechtov

Kurz gélových nechtov

Kurz gélových nechtov

Pekne upravené dlhé nechty patria k snom nejednej ženy. Nie každá však disponuje s potrebne tvrdými a odolnými nechtami od prírody. Ak aj vy patríte do tejto skupiny, možno ste sa už zamýšľali nad vyskúšaním gélových nechtov.

Gélové nechty sú skvelou ozdobou na stužkovú, svadbu alebo promócie. Nemusíte trpezlivo čakať a modliť sa, aby vám nechty dorástli ešte skôr ako sa jeden z nich zlomí. Oproti umelým nechtom vydržia omnoho dlhšie a môžete si vybrať z množstva farieb a tvarov. Najfrekventovanejším je štýlom je elegantná francúzska manikúra.

Kurz gélových nechtovTo, ako dlho vám gélové nechty vydržia závisí nielen od profesionálnej práce, ale i od vašich vlastných nechtov. Ak máte malé nechtové lôžka alebo vám nechty rastú veľmi rýchlo, môže sa stať, že k manikérke budete musieť chodiť o niečo častejšie. Kvalitne urobené nechty by vám nemali odpadávať pri bežných domácich prácach. Ak sa vám to stáva, skúste vymeniť manikérku.

Gélové nechty treba dopĺňať – odrastené „geláče“ veru nie sú práve estetickým zážitkom. Samozrejme, nič nie je zadarmo, ani dlhé nechty – môžete za ne dať 15€, ale aj 30€ Najmä v Bratislave je ich cena oproti menším mestám často takmer dvojnásobná. Dopĺňanie stojí zväčša okolo polovice ceny nových nechtov.

V ponuke je široká škála kurzov gélových nechtov, obľúbené sú:

  • Nail art – Lakovanie: V tomto kurze sa naučíte unikátne metódy zdobenia nechtov lakom. Cena kurzu: cca 80,- eur.
  • Nail art-Zdobenie Acrylicovými farbami: V tomto kurze sa naučíte unikátne metódy zdobenia nechtov acrylicovými farbami. Cena kurzu: cca 80,- eur.
  • Modelovanie jednofázovým UV gélom cez šablónky: Tento kurz je zameraný na modelovanie UV gélom, kedy sa naučíte vytvarovávať necht UV gélom podľa šablónky. Tento unikátny spôsob modelovania gelových nechtov je veľmi obľúbený medzi zákazníčkami. Cena kurzu: cca 150,- eur.