Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Kufrík na nechty

Kufrík na nechty

Kufrík na nechty

K neoddeliteľnej súčasti starostlivosti o svoj zovňajšok je údržba rúk a nechtov. Je to časť pravidelnej úpravy hlavne žien, ale dokonale upravené ruky sú taktiež neoddeliteľnou súčasťou muža nielen na významnom poste.

Už prvé stretnutie s osobou je veľavravné pri vzájomnom podaní si rúk či sa jedná o oficiálne podanie alebo priateľskejší stisk. Je určite nepríjemné, ak pocítime drsnú drapľavú pokožku a pri pohľade na podanú ruku postrehneme neupravené a nedajbože špinavé nechty. Je to veľavravné gesto, ktoré v mnohých prípadoch dospeje pri rokovaní k neúspešnej spolupráci.

Kufrík na nechtyAby sme takýmto skúsenostiam zabránili je nevyhnutná pravidelná kontrola a údržba rúk a nechtov spočívajúca v ich každodennom mastení vhodným ochranným krémom a čistením, strihaním a pilovaním nechtov. K tomu sú potrebné nástroje, ktoré obsahuje kufrík na nechty.

Existujú rôzne druhy týchto kufríkov, od tzv. domácich zo základnou výbavou až po plne profesionálne s akými sa môžeme stretnúť ak sa rozhodneme pre manikúru v profesionálnych nechtových salónoch.

Profesionálny kufrík na nechty už obsahuje nielen nástroje mechanické nástroje na skracovanie a úpravu nechtov a kožiek, ale aj prípravky na lakovanie nechtov a taktiež súpravy na vytvorenie rôznych gélových nechtov, ktoré sú veľmi populárne.

Malý cestovný kufrík na nechty je veľmi dobrým spoločníkom na služobných cestách a dovolenkách pre je praktickosť.