Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Kuchynské linky Decodom

Kuchynské linky Decodom

Kuchynské linky Decodom

Decodom, spoločnosť s r.o., so sídlom v Topoľčanoch je najväčší slovenský výrobca nábytku s bohatou tradíciou. Vyrábajú nábytok do kuchyne, obývačky, spálne, detskej izby, pracovne, predsiene a komody vždy podľa najnovších trendov. Jednoducho povedané, vyrábajú nábytok vhodný do každej miestnosti a do každého času.

V rámci kuchynských liniek si predstavíme 2 typy: DECOPLAN a MINIMAX.

Linky MINIMAX sú tvorené systémom blokov a doobjednateľných skriniek, pričom je možnosť vytvorenia aj rohovej kuchyne. Sú vyrobené z prvotriednych materiálov, je doživotná záruka na funkčnosť závesov, nosnosť zásuvok až 15 kg. Taktiež je tu možnosť doobjednať rôzne doplnky. Tento typ predstavuje jednoduchšie kuchynské linky vhodné pre začínajúce rodiny.

Kuchynské linky DecodomLinky DECOPLAN delíme na: TREND, MODERN, KLASIK, RUSTIKAL. Pri výbere predných stien je až 171 farebných a tvarových možností, pracovné dosky môžeme zvoliť z 26 farebných možností. Opäť ako pri MINIMAX linkách, aj tieto sú vyrobené z prvotriednych materiálov (spĺňajú náročné technické a ekologické kritéria) a je doživotná záruka na funkčnosť závesov. Taktiež ostala možnosť vytvorenia rovných alebo rohových liniek. Okrem toho spodné skrinky majú výškovo nastaviteľné nohy.

Tieto linky sú vyrobené z drevotriesky (na povrchu sa nachádza laminát), alebo z stredne hustej drevotriesky MDF (chránená špeciálnou fóliou).