Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Kuchyne Oresi

Kuchyne Oresi

Kuchyne Oresi

Oresi s.r.o. je firma, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 2009 a spoločne so svojimi partnermi prevádzkuje sieť maloobchodných predajní. V čom je však táto spoločnosť unikátna a prečo sú hlavne kuchyne Oresi tak žiadané? Čítajte ďalej a dozviete sa, čo zákazníci na tejto firme vidia.

Spoločnosť Oresi sa už 10 rokov zaoberá takmer všetkým, čo súvisí s kuchynskými linkami, t.j. od montáže, cez distribúciu až po predaj. Je to jedna z mála spoločností pôsobiacej na našom slovenskom trhu, ktorá vám nie len že pomôže s výberom novej kuchyne, ale vám ju aj doručia až domov a pomôžu aj odborne nainštalovať.

Kuchyne OresiPrioritou Firmy Oresi je poskytnúť zákazníkom nové a čo najlacnejšie kuchyne. Popritom vo vysokej kvalite a s najrýchlejším možným spôsobom ich dopraviť k odberateľovi.

Osobne som služby spoločnosti Oresi ešte nevyužil, no môj známi hej. Kupoval celú kuchynskú linku. Samozrejme ako asi každý, kto má podobný zámer, prešiel niekoľko konkurenčných predajní. Práve v Oresi však našiel, vďaka ich obrovskému výberu, práve tú linku, ktorú hľadal.

Čo ho však viac potešilo bol samotný prístup personálu, ktorý mu s výberom pomohli a aj mu dali niekoľko užitočných rád, ako sa o novú kuchyňu starať. Do niekoľkých dní po objednaní už mal kuchynskú linku naloženú pod panelákom a skúsení robotníci ju namontovali. Dokonca na pár hodín odbehol preč.

Kuchyne Oresi

Kuchyne Oresi pôsobia veľmi moderne, pretože dizajnéri tejto spoločnosti sledujú najnovšie moderné trendy a v ich šľapajach menia vlastné modely v nadčasový a príťažlivý nábytok.

Kuchyne Oresi sú vďaka spolupráci s poprednými svetovými výrobcami príslušenstva, ako napr. kovanie Blum, pracovné dosky Egger, ABS hrany Hranipex veľmi kvalitné a taktiež odolné proti opotrebeniu a následovnému zničeniu.

Kuchyňa by mala byť centrom každej rodiny, miestnosť, v ktorej sa pripravujú všetky jedlá, ale aj miesto, kde sa stretáva celá rodina. Kuchyne by mala byť taktiež miestnosťou, ktorá reprezentuje, či už byt alebo dom. K takejto kuchyni pomáha hlavne profesionálne a kvalitne navrhnutá kuchynská linka. Ak naozaj hľadáte niečo kvalitné a zároveň za nízku cenu, tak kuchyne Oresi sú pre vás určite tá najsprávnejšia voľba.

Spoločnosť Oresi navyše ponúka svojím zákazníkom veľmi zaujímavý katalóg na stránke www.KuchyneOresi.sk, ktorý vám ponúka kombináciu počítačových vizualizácii a fotografii skutočného nábytku. Nemusíte preto hneď chodiť do jedného z ich „show-roomov“, stačí ak si na ich stránke naklikáte katalóg, kuchyňu si podrobne pozriete a až potom sa na nu pôjdete pozrieť do predajne. Šetrí to hlavne váš čas.

Verím, že vám môj skromný článok pomohol nájsť aspoň§ niektoré odpovede. Môj známi nikdy s kuchyňami Oresi nemal žiaden problém, preto verím, že na mňa a moje terajšie odporúčanie taktiež nebudete spomínať v zlom.

Prajem veľa šťastia pri výbere a ešte viac dobre uvarených a chutných jedál vo vašej novej kuchyni!