Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Kučeravé účesy

Kučeravé účesy

Kučeravé účesy

Každý chce to čo nemá. To platí aj v prípade žien, ktoré majú vlasy nezaujímavé a nijako obzvlášť výnimočne. Preto len závistlivo pozerajú po kučerách žien, ktoré práve naopak by sa ich zbavili čim rýchlejšie. Je pravdou, že kučeravé vlasy vyzerajú veľmi žensky a snáď každý má chuť sa v nich pohrabkať, ale často sú žiaľ suché nepoddajné a ťažko sa s nimi pracuje.

Potvrdzujú to aj rady kozmetiky, ktoré sú pre tieto vlasy určené. Rôzne šampóny, kondicionéry či masky, ktoré hydratujú až do hĺbky kučeravý vlas. Pri predstave úplne zdravých kučeravých vlasov piští nejedna duša ženy. Už len pri ich zopnutí do konského chvosta vyzerá dáma inak.

Kučeravé účesyKeď si odmyslime, že žena s kučeravými vlasmi nemá vo svojej kúpeľni rady rôznych druhov veľkosti nátačiek a všetky možné stužovače účesu, môže sa zdať že jej náklady na úpravu vlasov sú úplne minimálne. Ale opak je pravdou, ako je spomenuté na začiatku, nespočetné hydratačné prípravky sú na poličke každej z nich.

Tieto ženy ovládajú niekoľko trikov, ako si nezničiť aj tak už krehké vlasy. Jedným z nich je napríklad nelíhať si s mokrými vlasmi do postele alebo umývanie len vlažnou vodou a špeciálnymi prípravkami, či česať si ich mokré, sušiť ich fénom a podobne. Starostlivosť o kučeravé vlasy je nutná ako o každé iné vlasy, keďže sa vlasy spomínajú ako jedna z veci, ktoré robia ženu ženou. Určite sa odvďačia svojou, poslušnosťou pri rannej hygiene a vytvarujeme z nich účesy k spokojnosti.