Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Krátke vlasy

Krátke vlasy

Krátke vlasy

Veľa žien sa rozhodne pre krátke vlasy, aj napriek tomu, že toto slovné spojenie skôr pripadá k mužskému pohlaviu. Kto však hovorí, že je to pravidlo a že žena s krátkymi vlasmi nemôže byť rovnako, ba v niektorých prípadoch ešte príťažlivejšia než žena s dlhými vlasmi?

Krátke vlasy podčiarknu Vašu odvážnosť a zmysel pre vkus. Keby ste sa vybrali do mesta a zámerne si všímali strih tohto typu u žien, mužov a detí, boli by ste prekvapení, že pomer k dlhým vlasom by bol takmer taký istý ako strih dlhých vlasov a zároveň by sme sa nestihli čudovať, ako to mnohým ženám naozaj sekne!

Krátke vlasyKu krátkym typom vlasom inklinujú rôzne typy žien, či už dobrodružný, športový, dámy v strednom a vyššom veku, či „princezná z Malibu“. Ak chcete už konečne zmeniť stereotyp, krátke vlasy sú pre zmenu ako stvorené! Iste mi dáte za pravdu, ak poviem, že aspoň jedna z desiatich žien sa rozhodne pre radikálnu zmenu svojej hrivy po rozchode s partnerom a vzdane sa svojich dlhých vlasov. Nebudete určite ľutovať, pretože krátke vlasy boli a aj budú stále chick. A v tomto článku Vám poskytnem zopár užitočných tipov.

Ako oživiť krátky zostrih?

Majiteľky krátkych vlasov by mali staviť na extravaganciu a farebnosť. Neuveriteľne dobre budú vyzerať krátke blond vlasy s dlhšou ofinou a hnedým, ružovým, alebo červeným melírom. Tie, ktoré majú radšej decentnosť, mali by si vybrať jemné farby ako hnedá s blond melírom. Na dievčenskosti nám pridajú krátke blond vlasy alebo špinavý blond.

Ak si ponecháme aj dlhšiu ofinu, s účesmi sa môžeme pohrať. Vynikne v nich sponka s flitrami, v tvare kvietku či motýľa. Zadovážiť si očarujúce náušnice tiež nebude na škodu, pretože pri našom novom looku sa budú ligotať už z diaľky.

Výhodou krátkych vlasov je jednoduchá a krátka úprava. Potrebujeme ale pri nich laky, tužidlá, peny, rôzne vosky, aby sme ich vytvarovali do požadovaného tvaru a nevyšli na ulicu ako malý chlapec. V lete oceníme krátky zostrih hlavne kvôli horúčavam a nemusíme sa trápiť s vypínaním do neposlušného chvostu.

Nebojte sa vyskúšať krátky zostrih, určite aj naďalej bude vynikať vaša prirodzená ženskosť!