Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Krásne topánky

Krásne topánky

Krásne topánky

Obuv je neodmysliteľnou súčasťou nášho každodenného oblečenia, počnúc domácimi papučami a končiac spoločenskými topánkami. Nejedna dáma je schopná podľahnúť čaru krásnych topánok. Výpredaje sú pre ženské pokolenie príležitosťou kedy si môžu zaobstarať viacero kusov krásnych topánok za pomerne rozumnú cenu.

Každý človek má svoj vlastný vkus. Niekomu sa páčia jednoduché a nie príliš vyčačkané modely topánok. Najbežnejšími farbami s ktorými sa je možné stretnúť na topánkach sú klasická čierna, biela, hnedá. Tento rok sú však populárne pestré a výrazné farby, ako napríklad žltá, zelená, oranžová, tyrkysová a iné. Obľúbené sú i kvetinové vzory. Takáto hravá obuv dokáže rozžiariť a osviežiť celkový outfit.

Krásne topánkyUrčite väčšina dám vie, aké výhody a nevýhody prinášajú podpätky. Milujeme na nich, že nás robia opticky štíhlejšími a hlavne sexy. Horšie je to už po niekoľkých hodinách nosenia, keď cítime, že nohy si potrebujú od neprirodzenej polohy oddýchnuť. Topánky na vysokých opätkoch vyžarujú určitú eleganciu, žiadnej dáme by doma nemal chýbať aspoň jeden kúsok takejto obuvi. Lodičky sú snáď najbežnejšou klasikou, ktorá však nikdy nesklame. Spoločenskú obuv môžete využiť počas celého roka. Zíde sa Vám na rôzne spoločenské udalosti, napríklad na ples, rodinnú udalosť, pracovné akcie a iné.

Ak patríte medzi dámy, ktoré skutočne opätky nemusia, potom existujú aj iné alternatívy. Žiadané sú i topánky na platformách. Takáto obuv, dokáže telesnú výšku človeka zvýšiť niekedy aj o 15 centimetrov. Obuv na platforme je zväčša robená takým štýlom aby dvihla chodidlo rovnomerne po celej dĺžke, hoci v súčasnosti sa stretávame už aj s upravenejšími klenutými verziami. Hrubý plný opätok sa dá využiť na rôzne dekorácie, topánky vyzerajú krásne a módne.

Ďalšou možnosťou sú balerínky. Hneď ako nastúpili na trh stali sa veľmi obľúbeným a vyhľadávaným tovarom. Noha sa v nich cíti pohodlne a prirodzene. Existuje nespočetné množstvo modelov tohto druhu. Môžu byť jednofarebné, viacfarebné, ozdobené kamienkami, kvetinkami a rôznymi inými dekoráciami.

Rovnako krásne sú i modely určené na iné ročné obdobia než je leto. Na jeseň alebo v zime môžete upútať svojimi krásnymi topánkami. Netreba sa báť skúšať a experimentovať, veď IN je všetko čo vyzerá dobre a hlavne to čo Vám pristane.