Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Koberce Shaggy

Koberce Shaggy

Koberce Shaggy

Každý z nás si určite raz vyberal vhodný koberec do izby. Kobercov je množstvo druhov, od výmyslu sveta.Rôzne tvary, použité materiály, vzory, farby, veľkosti, takže určite je z čoho vyberať.Ak však hľadáte niečo špeciálne alebo výnimočné, koberce Shaggy by mali zaujať vašu pozornosť.


Tento netradičný názov koberca pochádza z anglického jazyka, a v preklade znamená strapatý alebo chlpatý.Tak akosi aj tie koberce vyzerajú.Ich vlákna sú omnoho dlhšie, ako vlákna klasických kobercov, vďaka ktorým vám dodávajú príjemný pocit, akoby ste sa “ponorili” do koberca.Koberce Shaggy sa väčšinou používajú v klasických alebo aj veľmi moderných izbách, zvyčajne ako predložky, malé koberčeky alebo len ako bezúčelovú dekoráciu.

Koberce ShaggyV klasických predajniach je tieto koberce veľmi ťažké nájsť, takže určite odporúčam hľadať na internete, kde je mnoho obchodov orientujúcich sa na predaj kobercov alebo predaj nábytku.Na internete si môžte v pohodlí domova porovnať ceny, prezreť mnoho modelov a nakoniec vybrať ten, pre vás najidealnejší kúsok.

Ak hľadáte niečo výnimočné, niečo extra, tak Koberce Shaggy sú jednou z možných alternatív. Osobne som sa s nimi ešte nestretol, ale podľa mňa vyzerajú zaujímavo a určite si niekedy v budúcnosti z týchto kobercov niečo kúpim.