Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Koberce Jutex

Koberce Jutex

Koberce Jutex

Spoločnosť Jutex je na trhu už od roku 1990. Zaoberá sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom meraných kobercov, kusových kobercov, PVC krytín, plávajúcich podláh a záclon.  Tovar v súčasnosti dodávajú do viac ako 600 odberných staníc v rámci Slovenska a Čiech.

Tovar je nakupovaný od svetových výrobcov, ktorí majú svetové renomé za ich produkty vysokej kvality. Väčšinou týchto výrobcov zastupujú priamo exkluzívne. Veľká prednosť tejto spoločnosti je kvalita dodávaného tovaru, rýchly dovoz a maximálna ústretovosť voči našim zákazníkom.

Koberce JutexTrh s predajom kobercov je na Slovensku pomerne rozvinutý. Na Slovensku sa nachádza niekoľko priamych výrobcov a niekoľko predajcov kobercov. Spoločnosť Jutex patrí medzi špičku tohto trhu na ktorom sa nachádza už od roku 1990.

Jutex sa venuje veľkoobchodnému a maloobchodnému predaju meraných kobercov, kusových kobercov, plávajúcich podláh, PVC podláh a záclon. Takisto zabezpečuje Jutex rezanie kobercov na mieru alebo ich obšívanie podľa požiadaviek zákazníka. Riadia sa heslom „ Náš zákazník, Náš pán“. Samozrejme firma Jutex poskytuje aj finančné poradenstvo a služby ako napríklad nákup na splátky.

Firma Jutex vám taktiež poradí s výberom koberca vďaka vyškoleným technikom ktorý vám radi poradia pri výbere kvalitného koberca.

Zabezpečujú veľkú kvalitu. S firmou Jutex sa vám nestane, že váš koberec alebo iný výrobok od nich musíte vymeniť v priebehu roka alebo dvoch. Dávajú si záležať na kvalite svojich výrobkov. Starostlivo vyberajú dodávateľov, ktorý sú vždy certifikovaný od skúšobných ústavov.

Jutex má na slovensku pomerne veľkú sieť predajní ako napríklad v mestách ako Bratislava, Trnava, Hlohovec, Trenčín, Nitra, Žilina a podobné.