Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Koberce Diego

Koberce Diego

Koberce Diego

Koberce sú odjakživa neddeliteľná súčasť našich domácností.  Ale nebolo tomu tak vždy. Kedysi sa ľudia naučili zužitkovať zvyšky látok a obnoseného šatstva a tým sa naučili vyrábať prvé koberce.


Dnes patria koberce nezbytne k dizajnu bytu a dokážu miestnosť pôsobivo oživiť a zútulniť   Kúpa nového koberca nemusí byť taká jednoduchá vec ako sa zdá na prvý pohľad. Dnes jestvuje obrovská škála kobercov s najrôznejším využitím a rozdiely v kvalite sú niekedy až priepastné a zorientovať sa v dnešnej ponuke kobercov nie je vôbec jednoduché.

Koberce DiegoFirma Diego je osvedčeným dodávateľom kobercov a iných bytových doplnkov v čoraz viac krajinách. Ich história siaha až do roku 1992 keď začali s osadzovaním kobercov na rôznych výstavách a iných dôležitých spoločenských udalostiach.

Dnes sa ich koberce dostávajú tisícok domácností. Dnes už má firma otvorených viac nez stovku predajní v Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku.

Ponuka firmy Diego zahrnuje koberce, metrážne koberce, PVC krytiny a laminátové podlahy. Na Slovensku sú v prevádzke predajne v  Bratislave (Rača a Ružinov), Dunajskej Strede, Galante, Komárne, Košiciach, Nitre, Nových Zámkoch, Prešove, Rimavskej Sobote, Trnave,  Zvolene a novo aj v Rimavskej Sobote, Štúrove a v Lučenci. Samozrejmosťou je poskytovaný servis kobercov,  k dispozícii je aj paleta metrážových kobercov (koberce narezané rozmerovo podľa praní zákazníka).