Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Hojdačky do záhrady

Hojdačky do záhrady

Hojdačky do záhrady

Všetci tí, čo majú záhradu, iste ju využívajú na relaxovanie, oddych a trávenie voľných chvíľ. Majú v nej zasadené rôzne druhy zeleniny a ovocia, trávu, o ktorú sa starajú, kosia ju, prevzdušňujú a polievajú. Ale keď prídu na záhradu deti, už sa oddychovať nebude dať.

Ako zabrániť tomu, aby ste si aj v prítomnosti detí na Vašej záhrade užili pokoj a oddych ? Jednoducho! Stačí si na záhrade urobiť hojdačku.

Hojdačky do záhradyHojdačky do záhrady môžu byť rôzne. Napríklad len dve laná utiahnuté na konári a na konci priviazaná doska, na ktorú sa dieťa sadne. Sú aj hojdačky, ktoré sú postavené pevne na zemi.

Ich pevná železná konštrukcia sa tak ľahko nepreváži váhou dieťaťa, čo pridáva na dôveryhodnosti železných hojdačiek. Avšak tieto hojdačky majú jednu nevýhodu. Nesmú byť položené na hladkom povrchu alebo betóne, lebo potom sa môžu ľahko prevážiť. Výnimkou sú hojdačky, ktoré sú v parkoch v mestách, tie sú do betónu zaliate a nemajú ako spadnúť.

Hojdačky do záhrady sa predávajú celkom lacné, tie najobyčajnejšie a najjednoduchšie, ktoré len zavesíte o konár sú k dostatiu už od 7 eur. Tie, ktoré pevne stoja celou konštrukciou na zemi sú za 100 eur a cena sa odvíja potom od toho, koľko miestne sú hojdačky, aké sú veľké a podobne.