Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Gélové nechty na predaj

Gélové nechty na predaj

Gélové nechty na predaj

Okúzľujúcim módnym trendom sa stali gélové nechty. Kto už by nechcel svojim pazúrikom dopriať moderný, zdravý a pekný vzhľad? Ako ich dosiahnuť existuje viac spôsobov.

Modeláž nechtov môžeme kľudne nechať na odborníčku, ale ak sme odvážnejšie a unavuje nás plánovanie a samotné návštevy salónov, nebude nič lepšie ak sa na úprave našich gélových nechtov podujmeme celkom samé. Investujeme na začiatku síce trochu viac, ale výsledok sa zaručene dostaví!

Gélové nechty na predajVeľkoobchody a klasické obchody ponúkajú kompletné sady gélových nechtov. Na internete treba sledovať akcie a zľavy. Predávajú sa sady zvyčajne dvoch typov a to: sada pre začiatočníkov a profesionálna sada. Ceny sú naozaj výškovo rozdielne, domáca sada stojí od 30- 40€ a profesionálna sada môže dosahovať výšku až 300€.

Pri objednaní a nasledovnej kúpe gélových nechtov si treba dať pozor na to, aby sada obsahovala, všetko, čo by mala obsahovať. Najväčšiu pozornosť by sme mali venovať UV lampe, napríklad, ktorá má 45W(bez lampy je modelácia nechtov nemožná- a mala by mať aspoň 4 žiarivky), ďalej sú tam tipy na nechty cca 400 kusov a sú rôzne, či farebné, biele alebo so vzormi, viacero UV gélov(clear- základný, pink a iné), odlakovač voňavý bez acetónu, profesionálne lepidlá s kvapadlom alebo štetcom, sada lepiacich papierikov na french manikúru, gilotína na tipy, vyživujúci olejček v rôznych farbách, štetec do UV gélu, pilníky(nikdy gélové nechty nestriháme, len opilnikujeme), štetec na odstránenie nečistôt, poháriky na miešanie gélu, ozdobný lak, šablóny, rôzne glitre a ozdoby na nechty. Keď tieto prípravky na modelovanie svojich nechtov konečne obdržíme (alebo nás táto príjemná práca bude aj živiť), musíme byť predovšetkým trpezlivé, pretože to určite nie je také jednoduché a s chuťou sa môžeme do toho pustiť!

Nie je všetko zlato, čo sa blyští! A preto dávajme pozor na to, čo kupujeme, nie príliš lacné, ale ani extra drahé nám možno nezapasujú, tak voľme radšej zlatú strednú cestu.