Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Gélové nechty Košice

Gélové nechty Košice

Gélové nechty Košice

Ste z okolia Košíc alebo priamo z Košíc a aj Vás opantala túžba radovať sa z nových gélových nechtov? Ste zúfalé pri pohľade na Vaše rozštiepené a lámavé nepekné nechty? Tak sa nechajte unášať nasledujúcimi riadkami a potom určite nezanevriete na aktuálnu ponuku pre menšiu zmenu Vašich nepoddajných nechtov.

V Košiciach je nechtových salónov ako maku, tak už iba stačí navštíviť ten, ktorý nám najviac vyhovuje. Ako príklad uvediem zopár názvov ako salón Teta Berta, Kozmetický salón- Tania, Centrum krásy – Matrix, Nechtové štúdio- Iveta, Nail Art Centrum s. r. o a mnoho iných.

Gélové nechty KošiceAk sa nechty v krátkej dobe(do 7 dní) poškodia, vzniknú na nich vzduchové bublinky po bokoch, alebo nebodaj odpadnú, nemusíte mať obavy z nekvalitnej práce(to sa občas stane aj profíkovi) a požiadate o reklamáciu nechtov, tak niektoré salóny vám bez problémov zaručia opravu nechtov úplne zdarma a keď by boli skutočne výnimočné poškodenia nechtov, tak peniaze za modeláž nechtov vám budú vrátené. Tak prečo ešte váhať? Nič tým nestratíte, iba môžete získať.

A aby toho skrášľovania nebolo málo, v ponuke salónov vás isto osloví aj modeláž gélových nechtov na nohách! Tá je žiadanejšia práve teraz- v letných mesiacoch a na to, aby ste mali dokonalé nechty na nohách vám stačí navštíviť salón raz alebo dva krát, pretože nechty na nohách rastú oveľa pomalšie. Modeláž týchto nechtov je o trošku náročnejšia, aj z hľadiska času, ale výsledok stojí za to. Overená je najmä francúzska manikúra, pôsobí decentným dojmom. Dámy, nezabudnite ale prísť s čistými nôžkami, môže byť aj po pedikúre. A spokojné si môžeme vyložiť ruky na stôl a nohy obujme do pekných sandál.