Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Flanelové návliečky

Flanelové návliečky

Flanelové návliečky

V zime siahnete určite najprv po deke, ktorá Vás zahreje, ale nie dostatočne, ako by ste chceli. Málokto vie, že práve flanelové návliečky vedia najlepšie ohriať a sú aj veľmi príjemné na dotyk.

Flanelový materiál je obľúbený najmä pre svoju mäkkosť a hrejivosť. Kvalitné flanelové návliečky sú vyrábané z hustej 100 percentnej bavlny, ktorá si dlho drží svoju farbu a tvar. Ak sú flanelové návliečky vyrábané s kvalitnej vlny a česanej bavlny, jedná sa o najkvalitnejšie návliečky. Bavlna zabezpečuje hebkosť a jemnosť a vlna teplo.

Flanelové návliečkyTak ako každé návliečky, aj flanelové sa dajú kúpiť v rôznych farebných prevedeniach alebo motívoch. Záleží samozrejme od Vašej fantázie a vkusu pri výbere návlečiek. Iste že si nekúpite modré flanelové návliečky, keď farba Vašeho vankúša je červená.

Určite neodporúčam kupovať si flanelové návliečky do vykurovaných miestností, lebo už ako bolo spomínané, flanelový materiál ohrieva aj dvakrát viac ako iné návliečky. Flanelové návliečky sú hlavne určené do nevykurovaných miestností, chát a podobne.

Flanelové návliečky majú pri svojich dobrých vlastnostiach aj jednu zlú. Sú na pocit veľmi ťažké, ale nie až tak moc, aby to priemerný muž alebo aj dieťa nezvládlo uniesť. Môžu Vám nahradiť Vaše deky a prikrývky, keď sedíte pri televízore na pohovke pri čipsoch a pivku.