Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Dlhé účesy

Dlhé účesy

Dlhé účesy

Dlhé účesy sú vďačným nástrojom vlasového mága pri tvorení účesu nakoľko mu umožňujú široké možnosti kde sa môže prejaviť jeho profesionalita, prirodzene ak mu to ich nositeľka dovolí. Ak je tomu tak, fantázií sa medze nekladú.

Z bohatej a dlhej hrivy je možné vykúzliť prakticky všetky druhu účesov od jednoduchých klasicky rovných rozpustených cez vlnité a rôzne tvarovo sformované, až po prakticky zopnuté ako sú ich nositeľkami nosené najčastejšie pre ich rýchlu úpravu. Je pravdou, že pri domácich prácach sú dlhé účesy nepraktické, ale veľmi rýchlo si s nimi majiteľky dajú rady zopnutím do drdola čo je v mnohých prípadoch veľmi rozkošné.

Dlhé účesyDlhé účesy sú v určitej nevýhode pre čas ktorý je nevyhnutný na ich úpravu ale konečný efekt je už tradične neodolateľný. K dokonalej spoločenskej udalosti určite patria partnerky oblečené v perfektných róbach a dlhé účesy len znásobia ich atraktívnosť.

Určite nebude ďaleko od pravdy tvrdenie, že ženy s dlhými rozpustenými vlasmi sú stále atraktívnejšie a žiadanejšie. Preto dámy s kratšími vlasmi pred zúčastnením sa na takýchto akciách často dávajú prednosť pri úprave svojho zovňajšku prednosť predĺženiu svojich vlasov čo im len dodá na ich pôvabe a sebavedomí a dokážu nimi taktiež zakryť prípadne nedostatky tváre alebo krku, ktorý sa taktiež nevyhne mužským pohľadom.