Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Detské záclony

Detské záclony

Detské záclony

Detská izba je miesto, kde vaše deti trávia najviac času. Táto miestnosť je taktiež  miesto ich prvých inšpirácií, preto je potrebné aby sa tam cítili čo najlepšie a na to potrebujeme farbu, z ktorej vyplýva radosť.

Farebné môžeme zvoliť steny, koberce, prehozy na posteliach alebo záclony. V rámci záclon môžete zvoliť jednofarebné záclony alebo záclony s detskými motívmi.

Detské záclonyPri detských veciach nesmieme zabúdať na to, že dieťa môže nielen zničiť čokoľvek ale aj čokoľvek zjesť. Preto by mali byt tieto záclony vyrábané zo zdraviu neškodných materiálov. Tieto materiály sú taktiež posilnené, aby boli pevné a odolné voči trhaniu.

Záclony sa predávajú s konštantným rozmerom alebo koľko potrebujete (teda sa predávajú na kusy, aj na dĺžku).

V rámci motívov si môžete vybrať spomedzi rozprávkových postavičiek, zvieratiek, ale sú aj iné. Predávajú sa záclony s motívmi áut, formúl, motívmi Hello Kitty, záclony kde sú mackovia, spievajúce mačky, srdiečka, snehuliaci, malá morská víla a iné.

Tieto detské záclony sú vyrábané z 100% kvalitného polyesteru, čim je znížená horľavosť a záclona pôsobením slnka nemení farbu. Sú upravené tak, aby si udržali tvar aj po viacnásobnom praní.

Veľkým hitom je detská záclona BABY BALL. Táto záclona sa skladá zo šnúrok vzdialených od seba približne 3 centimetre, na ktorých sú umiestnené guľôčky. Vďaka tomu si môžete dĺžku sami skrátiť bez toho, aby si to niekto všimol. Ide o pestrofarebnú, netrblietavú záclonu, ktorá zaujme nielen deti.

Detské záclony môžu byť kúpené ako sety spolu s prehozmi cez posteľ a obliečkami na vankúš a perinu, čo potom vytvára jednoliatosť izby.