Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Detské účesy

Detské účesy

Detské účesy

Deti mali a stále majú rôzne účesy, ktoré dospelý niekedy ani nemôžu prekonať. Či už v svojej originalite alebo kráse. Deti do 6 alebo 7 rokov moc nepozerajú na to, aký účes majú, je im to úplne jedno. Ale čím sú staršie, tým sa viac zaujímajú o to, čo na svojej hlave majú. Už nemôžu mať akékoľvek vlasy ako keď boli ešte malé.

Detské účesy sú v niektorých prípadoch úplne originálne. Napríklad to môžu byť strapaté vlasy, ktoré sa dali ľahko vytvoriť hneď po osprchovaní alebo vylezení z vody a následnom nagélovaniu, aby vydržali aspoň jeden deň v tomto stave.

Detské účesyTým, že sa to nazýva detský účes, tak si môžu deti urobiť aj samé doma pred zrkadlom a nemusia nič platiť kaderníkom za zbytočné práce. Nagélované vlasy sú najobľúbenejšie detské účesy, ale samozrejme do tejto kategórie patrí omnoho viac účesov.

V dnešnej dobe sa dostáva na svoj vrchný post ďalší účes, ktorý je obľúbený najmä u detí. Sú to dlhé vlasy, ktoré si môžu dokonca zaviazať aj do vrkoča. Dlhé vlasy však nesvedčia každému, tak to moc neodporúčam a napred by som si to skúsil pozrieť v nejakom internetovom vlasovom štúdiu.